Kristel Kruustüki inspiratsiooniampsud: isiklikud ja ärilised eesmärgid, juhiroll, edasiviiv tagasiside, investeerimine iseendasse

Ettevõtja Kristel Kruustüki portreepilt. Foto autor Mardo Männimägi Kristel Kruustük. Foto Mardo Männimägi.

Kristel Kruustük on edukas noor ettevõtja, kes on võtnud üheks oma eesmärgiks inspireerida ja julgustada rohkem naisi ettevõtlusega alustama. Avaldame kord kuus Kristeli juhtimismõtteid, millest ta oma isiklikus elus ja tarkvaratestimisega tegelevas ettevõttes Testlio lähtub.

Minu eesmärgid 2022. aastaks

Üllatus-üllatus. Ma ei teinud endale nimekirja isiklikest eesmärkidest, mida tahan sellel aastal saavutada. Selle asemel olen oma mäletamist mööda alati seadnud endale kogu aasta jooksul pidevalt uusi eesmärke. Püüan praktiseerida teadvelolekut, elada olevikus ja tähistada saavutusi nende toimudes. Uus päev, uus võimalus – niimoodi arvan ma.

Testlioga on aga hoopis teine lugu. Võtsime kolm kuud aega tagasivaatamiseks, hetkeseisu analüüsimiseks ja planeerimiseks nii aastaks 2022 kui kaugemalegi. Seadsime ambitsioonikad ja põnevad eesmärgid. Kindlasti on äge näha, kuidas me meeskonnana need ka teoks teeme. Edasi, Testlio lõvid!

Kristel Kruustük

Kristel Kruustük on tehnoloogiaettevõtte Testlio asutaja. Lisaks on tema missiooniks julgustada rohkem naisi tehnoloogiasektorisse tulema ning ettevõtlust alustama. Loe artikleid (9)