Keeruline lihtsaks & lihtne, igapäevane põnevaks!

Soovita ja aita leida Edasile tugevaid kaasautoreid, et ajakiri muutuks põnevamaks ja veelgi rohkem lugeja, Sinu, ootustele vastavaks. Tugevad kaasautorid võiksid olla huvitatud Edasiga koostööst, sest uus ajakiri on seadnud eesmärgiks on pakkuda müravaba keskkonda, mis väärtustab lugejat inimesena ja tema aega ega kuhja teda üle infotulvaga. Nii jõuab sisu paremini kohale. Vähem on rohkem. Edasi on slow journalism – mõte, sisu on olulisem kui pelk informatsioon.

Väike pilt & suur pilt – mõlemad on olulised

same-sameMaailm muutub, inimeste huvid ja ühiskonna raskuspunktid muutuvad. Aga see, mis jääb, on inimese uudishimu, soov areneda ja kasvada, õppida. Igal ühel on selleks oma asi. Kui tegeleme sellega, mis meid huvitab, oleme loomingulised ja produktiivsed, meid ei ole vaja kõrvast sikutada. Samal ajal on tore, ka vajalik, et keegi vahel suurt pilti meelde tuletab.

Et targal oleks huvitav & iga loll saaks ka aru

Võimalik, et oled mõelnud kirjutada, aga pole olnud sobivat keskkonda, platvormi. Võimalik, et kirjutad täna mõnele väljaandele. Või, kirjutad harva, aga seda kuuldavamalt. Võimalik ka, et Sa pole siiani Edasist kuulnud, kuid portaalis ringi vaadates oleksid valmis tegema kaastööd, sest nähtu vastab ka Sinu ettekujutusele paremast keskkonnast. Edasi tekstid on ajatumad.

Edasi soovib püsi- kui külalisautorite seas näha arukaid inimesi ja teha valikut selle põhjal, kes oskavad rääkida keerulistest asjadest lihtsalt või lihtsatest ja tavalistest asjadest põnevalt. Elunähtusi uue nurga alt avada, üllatada! Inimesi, kes on inspireerivad ja kes suudavad ka teisi nakatada ning mõjuvad oma olemuse- ja tegudega julgustavalt ja toetavalt. Sõltumata oma sotsiaalsetest tunnustest (sugu, vanus, rass vms) ja elukohast.

Eesmärki sobib kokku võtma Mihkel Muti öeldu: “Ja nii palju pean ma alati lugejast lugu, et talle mitte tüütavaks muutuda. Tuleb kirjutada nii, et ka loll saaks aru, aga targal oleks huvitav. Üritan kirjutada huvitavalt, aga ilma valetamata ja ka ilma tagumikku paljaks kiskumata. Tänases situatsioonis võib see olla küll utoopiline soov või igal juhul fakiiritrikk.”

Edasi missioon on luua toetavat keskkonda. Aita kaasa

Edasi on täna n-ö garaažiprojekt. Ilmselt veel mõnda aega. Kutsume Sind kaasa lööma ja looma koos midagi ägedat. Maailma, mis vastab rohkem ka Sinu ootustele positiivsemast ja elutervemast ühiskonnast ja keskkonnast. See ei ole lühiajaline projekt. Edasi on teekond. Edasi on mõtteviis.

Innustav ja hariv keskkond ei teki aga iseenesest. Kvaliteetse sisu loomine nõuab aega, pühendumist ja raha. Edasi Eksklusiiv ongi lugejate võimalus osaleda sellise sisu loomisel. Hakates Edasi tellijaks ja valides teha 5-eurone püsimakse, on lugejale kõik artiklid avatud (Loe lähemalt: Edasi Eksklusiiv: mis see on ja mis kasu lugeja saab?).

Kaastöö tegemise tingimustega saad tutvuda siin. Edasi kohta saad lähemalt lugeda siit.

Huvi korral kirjuta: hello@edasi.org