Privaatsuspoliitika

1. Privaatsuspoliitika

Edasi.org E-poe isikuandmete vastutav töötleja on Edasi.org OÜ, registrikood 14101874, aadress Harjumaa, Tallinn, Maakri 25, 10145, e-post: hello@edasi.org (edaspidi “kaupmees”).

Edasi.org OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Edasi.org OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Töödeldakse järgmisi isikuandmeid:

  • nimi;
  • kontaktinfo, nagu telefoninumber ja e-posti aadress;
  • maksja ja kohaletoimetamise aadress;
  • kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);
  • muu kliendiuuringute ja/või pakkumistega seotud teave.

2. Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmed on andmed, mida Edasi.org OÜ kogub üksikisiku tuvastamiseks või temaga ühenduse võtmiseks.

3. Isikuandmete kogumine võib toimuda kliendi nõusolekul alljärgnevatel viisidel:

Kui isikuandmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta. Nõusoleku tagasi võtmiseks tuleb saata e-kiri hello@edasi.org.

4. Kogutud isikuandmete kasutamine

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil. Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.

Isikuandmeid nagu e-posti aadress, telefoninumber, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi, samuti pakkumiste ja uudiste koostamiseks ning edastamiseks.

E-poe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse e-poe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

5. Kuidas ja millistel eesmärkidel me kasutame küpsiseid?

Parema kasutuskogemuse tagamiseks kasutab Edasi veebileht küpsiseid ehk cookies’id.

Küpsiseid kasutatakse selleks, et koguda Edasi lehe külastajate kohta anonüümset statistikat, pakkumaks kasutaja eelistustele vastavaid reklaame ning pakkuda lehe toimimiseks vajalikke funktsioone.

Lehe kasutajal on õigus küpsistest keelduda, muutes selleks oma veebilehitseja sätteid. Küpsistest keeldumise korral võivad osad lehe funktsioonid töötada tavapärasest erinevalt.

6. Isikuandmete kaitse

Edasi.org OÜ rakendab kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

7. Turvalisus

Isikuandmeid hoitakse Zone.ee serverites, mis asuvad Euroopa Liidu liikmesriigi või Euroopa Liidu majanduspiirkonnaga liitunud riikide territooriumil. Andmeid võidakse edastada riikidesse, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ning USA ettevõtetele, kes on liitunud andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.

Edasi.org OÜ rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

8. Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat muuta. Meie kliendiks asudes eeldame, et olete nende põhimõtetega tutvunud ja nõustute nendega. Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust e-postil hello@edasi.org