Aeg tiksub: kuidas tuua oma ellu püsivaid & positiivseid muutusi?

Meil kõigil on ainult 1 elu ja tore oleks, kui see sisaldaks võimalikult palju meeldivat. Kui Sulle läheb korda kvaliteetse ajakirjanduse käekäik ja Edasi pakub Sulle väärtust, siis vaata, kas saad omalt poolt olla pisut abiks heade muutuste ellu toomisel. Igal juhul oled oodatud tagasi.

1. Aita luua kvaliteetset sisu & hakka Edasi toetajaks!

Kui lugejad oleksid valmis ajakirja väljaandmist igakuise 3-5€ püsimaksega toetama (1-2 tassi kohvi), saaksime hoida sõltumatust ja arendada ajakirja edasi. See võtab vaid 1 minuti. Aitäh.

***

Saaja: EDASI.org OÜ
LHV: EE657700771002166750
Swedbank: EE082200221064922783
Selgitus: püsimakse Edasi.org toetuseks
Summa: 3-5€ (Abiks on nii suuremad kui väiksemad annetused)

***

 1. Miks püsimakse? Püsimakse aitab ellu viia tegevusi pikema aja jooksul, sest just püsivus ja pühendumine on see, mis viib sihile ja aitab kaasa soovitud arengute toimumisele. Piltlikult öeldes – eesmärk on pakkuda päriselt ka müra- ja tolmuvaba keskkonda, mitte seda vaiba alla pühkida.
 2. Kuidas Edasi toetamine Sulle kasulik on? Sul on väljaanne, mis hoolitseb selle eest, sul oleks alati midagi põnevat, innustavat ja harivat lugeda. Koht, mis teeb lugemise lihtsaks ja nauditavaks ning kus on läbimõeldud sisu. Mis väärtustab Sind aruka inimesena ja sinu aega. Koht, mis hoiab Sind positiivse ja tegusana ning aitab Sind elus edasi.
 3. Peamine muutus Edasi.org jaoks. Sõltuvalt lugejate otsusest toetada Edasit, võib meil avaneda võimalus palgata 1-2 vajalikku abilist, mille järele on tänasel päeval tõsine vajadus, et hoida ettevõtmist stabiilselt toimimas ja tõsta olemasolevat taset läbi uute tugevate ja usaldusväärsete kaasautorite. Usume ja oleme kogenud, et Edasi lugeja on nõudlik.

Kui otsid kindlustunnet, kas Sinu võimalik toetus läheb ikka õigesse kohta, siis vaata ajakirjas ringi, kas see toetab piisaval määral Sinu väärtusi ja huvisid (uuele lugejale soovitame tutvuda: Mis on Edasi?). Võid ka lugeda, mida üleilmselt tuntud koolitaja Antony Robbins arvab, mis meid tiksuma paneb. Või vaadata, kes toetasid Edasit 2017.a Hooandja toetuskampaanias (olid nõus nime avalikustamisega) ja miks nad seda tegid. Loodame, et see julgustab Sind.

Eksklusiivne kingitus!

Selleks, et protsess oleks põnevam, loosime 1.septembril kõikide selleks hetkeks püsimakse teinud inimeste vahel välja ühe käsitööna valminud käekella firmalt Prosawood, mille tagaküljele on graveeritud Edasi pühendus. Esimene analoogne kell loositi välja uudiskirjaga registreerunute vahel.

Osale ja tiksume edasi koos! Püsimakse (vääringus 1-2 kohvi kuus) paneb Edasi (ja ka Sinu) teravamalt tiksuma. Koos jõuame kaugemale. Kui kasvõi 3% tänastest lugejatest (ca 1000 inimest) otsustavad meie püüdlusi toetada, omab see kvaliteetse sisu loomisele olulist mõju; 10% (ca 3500 inimest) tähendab Edasi jaoks aga kvalitatiivset hüpet!

2. Veel võimalusi tegusa ja positiivse mõtteviisi levitamiseks ja võimendamiseks ning oma ellu tähenduse toomiseks:

 1. Loe ja jaga Edasi.org lugusid sotsiaalmeedias.
 2. Ole Edasiga otseühenduses: tee Edasi brauseris avaleheks või seadista Edasi ikoon (E) mobiili avalehele – 3 sammu. Või liitu Edasi.org uudiskirjaga.

   

 3. Kui oled ettevõtja ja Sul on läinud piisavalt hästi ning soovid ühiskonnale kuidagi tagasi anda, jagad Edasi mõtteviisi ja oleksid valmis rahaliselt või reklaamikoostöö raames toetama Edasi püüdlusi, siis võta ühendust: janeck.uibo@edasi.org
 4. Kui oled otsustaja turundus- ja reklaamikoostöö küsimustes, siis kutsun Sind tegema koostööd, kirjuta ja uuri lisa: janeck.uibo@edasi.org
 5. Kui oled mõne valdkonna spetsialist ja näed kõrvalt, et saad oma kompetentsiga abiks olla, siis saada kiri: janeck.uibo@edasi.org Võimalik, et Sinu panusest on ühekordset olulist abi, aga võimalik, et sellest kujuneb töösuhe või lausa uus ärisuund.
 6. Tööpakkumine. Meie esmane vajadus on kahe nutika ja võimeka inimese järele: assistent ning müügi/turunduse/klienditeeninduse juht. Kui tunned, et Edasi kõnetab Sind, Sul on tahtmist ja kogemusi, siis saada enda motivatsioonikiri: janeck.uibo@edasi.org
 7. Kaastöö. Soovime luua põneva ajakirja ja oleme huvitatud koostööst oma ala professionaalide ja fännidega, kes tunnevad, et neil on midagi kasulikku teistele öelda ja kõrvaltvaatajate sõnul tuleb see ka keskmisest paremini välja. Vaata Edasi rubriike ja tõsise huvi korral kirjuta: hello@edasi.org
 8. Kutsu Edasi.org asutaja kohtumisõhtule (tasu kokkuleppeline). Huvi korral saada kiri janeck.uibo@edasi.org

Ära lükka otsustamist edasi & alusta kohe täna:

tee Edasi ka enda mõtteks!