Edasi tunnustab ja tänab

Puhas ja rahulik keskkond ei teki iseenesest. Partnerid aitavad seda luua. Tunnustame ja täname Edasile hoogu andnud ettevõtteid ja eraisikuid.

Hea filantroop! Edasi eesmärk on teha Eesti parimat kvaliteetajakirja. Pühendume ise 100%, aga vajame ajakirja elujõuliseks muutmisel veel natuke abi. Kui Sulle on oluline valikukriteerium see, et toetatav algatus looks uut väärtust kogu ühiskonnale ja oleks tore, kui saaksid selle mõju ka ise igapäevaselt hinnata, siis ajakiri Edasi on suurepärane võimalus. Anna meile hoogu ja aita saada tugevamaks. 

Hea asutaja, ettevõtte juht, turundusjuht! Turunduskoostöö suurtest meediamajadest sõltumatu, väikese aga visa kirjastusega võib olla osa Sinu ettevõtte/tööandja brändi arendamisest ning tugev sõnum ka tarbijatele, mille eest Sinu ettevõte seisab ja millele kaasa soovib aidata. Edasi hoiak on ettevõtlik ja eluterve, meie lugejatele läheb korda hooliv ja elujõuline Eesti.

Edasi toetajaliikmete arvamusi

Ahti Heinla: “Toetan Edasit, sest ma näen tulemusi.”

Arti Arakas, EfTEN Capital: “Edasi filosoofia meeldis mulle lugejana sedavõrd, et pidasin vajalikuks väljaande tegevust EfTEN Capitali poolt toetada. Läksin isegi nii kaugele, et otsisin Edasile veel neli püsitoetajat lisaks oma sõprade, tuttavate hulgast. Pole säärase sponsorite otsimisega enne ega ka hiljem elus tegelenud ja küllap see tõik räägib enda eest. Kuna ma tunnen, et ilma Edasita oleks Eesti vaimselt vaesem, siis ma ei tunne, et teeksin siin märkimisväärset lisapingutust – see on õige eesmärk, ideaal on ju pakkuda kirjasõnast lugupidavatele inimestele head lugemismaterjali. Pigem on väljakutse see, kuidas saada järjest enam eestimaalasi Edasit lugema. Värskelt ametisse valitud president Alar Karis on andnud hea suuna – haritud rahvas. Selle eesmärgi elluviimisel on Edasi ajakirjal väga kindel roll.”

Priit Põldoja, Inbank: “Inbankis oleme hingelt tegutsejad ja otsime alati uusi võimalusi. Väärtustame mugavustsoonist välja astumist. Seda kõike sümboliseerib ka Edasi. Nii isiklikult kui pangajuhina soovin, et Edasi saaks ilmuda, sest ühiskonnal on seda vaja. Samuti hindan ülikõrgelt Edasi tegijate kirge ja entusiasmi, ilma milleta on raske head asja teha. Meeldib ka see, et Edasi toon on isegi keerulistel teemadel rääkides positiivne ja edasivaatav.”

Jaanus Kosemaa, KAWE: “Olen ise innukas Edasi lugeja ja tänulik, et keegi on võtnud oma südameasjaks toota ka kvaliteetset ja harivat ajakirjandust. Ma loodan, et aina rohkem inimesi saab selle kvaliteedi lugemisest innustust ja võtab selle omaks.”

Jüri Käo, NG Investeeringud: “Toetame Edasit, sest teete vajalikku ja ägedat asja.”

Aku Sorainen, Sorainen: “Edasi on väga kvaliteetne ajakiri ja mulle on auasi seda toetada.”

Igor Beloborodov, Workland: “Meil on suur rõõm näha Edasit kasvamas, seda kõike kõrvalt jälgida ning tunda, et oleme ka sellesse omal moel panustanud.”

Toomas Annus: “Edasiga on esimene mälestus, et kunagi keegi soovitas lugeda. Arvan tänaseni, et Edasi on ainus Eesti ajakiri, mida tasub regulaarselt lugeda.”

Senised suuremad reklaamikoostööpartnerid:

Alexela, Admirals, Estateguru, Inbank, JURA (Rickman Trade), Kapitel/Merko, KIA Auto, LHV, Luminor, Lõunakeskus, RASK, Silen, Stockmann, Tallink, Tallinna Ülikool, Telia, Vepsäläinen, jpt.

Mittetulunduslikud organisatsioonid:

Hooandja, Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis, Baltic Centre for Media Excellence.

Meelis Kubits (Kultuuripartnerlus): “Edasi on südamega tehtud kvaliteetne toode, mille toetamise järel saavad meist endist paremad inimesed. Võib-olla läheb aasta, võib-olla kaks, aga ühel päeval oleme kõik uhked, et hoogu andsime.”

***

Suur tänu kolmes toetuskampaanias osalenud hooandjatele; tellijatele, kes aitavad oma tellimusega ajakirja igapäevaselt käigus hoida ja kõikidele teistele mõttekaaslastele ja toetajatele, kes on Edasi arengule moel või teisel kaasa aidanud varasemalt.

Kui näed Edasis väärtuslikku algatust, millele anda hoogu või teha reklaamialast koostööd, siis võta julgelt otse ühendust Edasi asutaja ja peatoimetaja Janeck Uiboga aadressil janeck.uibo@edasi.org

Aita luua ja muuta tugevaks väljaanne, mis on Eestis puudu