Mis on Edasi?

Edasi on innustav ja hariv ajakiri. Kvaliteetne ajaviide.

Edasi missioon on luua toetavat keskkonda ja panna tahtma olla parem. Võimendada innustavaid tegusid ja harivaid mõtteid. Peegeldada elu ja erinevaid vaatenurki. Edasi on teekond. Mõtteviis.

Miks on Edasit vaja?

  • Üldiselt on inimesed päri, et meedias on “palju negatiivsust ja müra, oluline on läbisegi ebaolulisega, tõsine kollasega, lisaks reklaamiuputus.” Edasi on slow journalism, kus mõte on olulisem kui pelk informatsioon.

Kuidas Edasi infomüras inimesi aitab & kuidas eristub?

  • Olemasolevatest eestikeelsetest veebikanalitest eristub Edasi puhta ja rahuliku disainiga, mis hõlbustab lugemiskogemust, väärtustab lugejat inimesena ja tema aega, teiseks – läbimõeldud sisuga: Edasi ei koorma lugejat liigse infotulvaga.
  • Kokkuvõttes, mis probleemi Edasi lahendab ja/või mis vajadust rahuldab? Vähem müra, parem lugemiskogemus.

Edasi lugejad täna

  • Edasil on keskmiselt 35 tuhat unikaalset kasutajat kuus (viimase 8 kuu keskmine). Suurim lugejarühm (ca 85% kõikidest lugejatest) on GA andmetel 25-34 (35%), 35-44 (27%), 45-54 (23%). Lugejatest moodustavad naised 65% ja mehed 35%.
  • Pikaaegse lugeja kirjeldus Edasi ja Edasi sihtrühma kohta: Ta on natuke noorem ja maailma vastu huvi tundev inimene. Edumeelne, avatud mõtlemisega, tegus, hooliv, intelligentne, kvaliteeti hindav, teadlik, asjatundlik. Artiklites ei esitata lihtsalt infot, vaid sünteesitakse, lugeja saab läbi mõeldud asja, et panna see puzzletükk oma maailmapilti. Usaldusväärsed kaastöötajad, tekst pole liiga pikk ega ka mitte liiga raske, jõukohane lugemine erinevate alade inimestele. Mõjutab maailmapilti, paneb tahtma olla parem.”
  • Mida ütleksid oma sõbrale, kes pole Edasist midagi kuulnud, miks ta seda ajakirja lugeda võiks“Sellepärast, et Edasi on kirjutatud oma peaga mõtlevate inimeste poolt oma peaga mõtlevatele inimestele.” /Kaijo Kuusing, Hawaii Expressi juht/

Loe lisaks:

Kontseptsioon: Hüüdja hääl kõrbes
Edasi tagasivaade 1,5 aastat: Always look on the bright side of life

Edasi eesmärk

Meie eesmärk on luua Eesti parim ajakiri, mis annab head energiat, innustab, harib ning on kasulik ja mõnus ajaviide. Ajakiri, mis on toetav, mitte kuri ja paneb meid tahtma olla paremad, mitte ärapanevad. See võiks olla koht, kuhu arvamusliidrid ja sõna hästi valdavad tugevad blogijad ise soovivad kaastööd teha ja kus avaldamine on mõjukas.

Sisu mõttes on eesmärk terviklikkus, pakkudes head lugemiskogemust läbi erinevate inimest igapäevaselt puudutavate teemade – ühiskond, ettevõtlikkus, kultuur, elustiil. Edasi näeb oma kasutajatena kõiki inimesi, sõltumata nende sotsiaalsetest tunnustest ja elukohast. Lugejaid ühendav moment on uudishimu maailma vastu.

Edasi meeskond

Janeck Uibo, Edasi.org asutaja

Ajakiri Edasi.org (Edasi) on kodanikualgatuslik projekt ega ole seotud ühegi olemasoleva meediagrupi ega finantsinvestoriga. Edasi eestvedaja on Janeck Uibo, kes on meediavaldkonna kogemusega tippjuht – asutanud, üles ehitanud ja 16 aastat juhtinud meediaagentuuri Trendmark/Mediacom, töötanud ka Postimehe arendus- ja turundusdirektorina ning juhatuse esimehena. Alates 2016. aasta septembrist on Janeck pühendanud oma energia uue veebiajakirja edasi.org käivitamisele.

Edasil on kümneid püsiautoreid ja kokku on avaldatud tekste enam kui 100lt autorilt, nende seas Ilmar Raag, Raivo Vare, Jaak Jõerüüt, Iivi Anna Masso, Liisi Voolaid, Peeter Koppel, Hedvig Hanson, Siim Kallas, Valner Valme, Iiris Viirpalu, Marko Mihkelson, Peep Vain, Marko Mäetamm, Meelis Kubits, Janek Mäggi, Kadri Kroon, Alan Adojaan, Kaidi Laur, Mart Kase, Annika Laats, Rein Pakk, Raimo Ülavere, Peep Ehasalu, Indrek Neivelt, Reigo Ahven, Kristjan Port, Kristina Kallas jpt.

Autorite valiku kriteerium on võime rääkida keeruline lihtsaks. See omakorda põhineb kaastöötajate asjatundlikkusel ja kirglikkusel (armastab oma ala).

Aita luua kvaliteetset sisu – hakka Edasi toetajaks!

Kui Sa tunnet, et Edasi loob väärtust, siis vaata, kas saad olla abiks. Kutsume Sind andma oma panust ja tegema Edasi toetuseks ühekordse või püsiannetuse. Sinu toetus võimaldab meil luua head sisu, hoida sõltumatust ja ajakirja arendada. Edasil on potentsiaali mõjutada positiivselt paljude inimeste elukvaliteeti. Sealhulgas Sinu lähedaste ja sõprade oma. Võimalik, et sellest on kasu ka Sinule endale.

Suur tänu, kui soovid uut ajakirja aidata. Tee Edasi ka enda mõtteks. Soovi korral näed siit, kes toetasid (avalikult) Edasit Hooandja kampaanias ja saad lugeda toetajate kommentaare.

EDASI.org OÜ
LHV: EE657700771002166750
Swedbank: EE082200221064922783

Kontakt

Edasi väljaandja: Edasi.org OÜ
Kontakt: hello@edasi.org
Reklaam: tutvu turundusvõimalustega

Muu info

  • Edasi ilmub ainult veebis ja on mugavalt loetav kõigis seadmetes.
  • Otsetee: tee Edasi brauseris avaleheks või seadista Edasi ikoon mobiili avalehele – 3 sammu