Kavala rebase kaks nägu – Vixeni vinoteek ja bistroo

Foto: Vixen

Kohe kui Linnateatri maja restaureeritud saab, on teatrikülalistel juures üks ideaalne koht enne väiksele dringile või varajasele õhtusöögile minekuks, miks mitte ka vaheajal väiksele snäkile ja joogile.

Juba 2019. aastast pidevalt lihvitud Vixeni vinoteegi-veinipoe ja samas majas vastavatud bistroo hing ja looja Jennifer Mitchell lõi omanäolised kohad puhtast soovist pakkuda kodust külalislahkust. Pagari tn 1 asuva vinoteegi võttis Jennifer üle Kristjan Peäskelt, eelnevalt tegutses see Pazzo nime all ja keskendus enamjaolt naturaalsetele veinidele.

Veinibaariga läks kolm aastat, et saada see oma visiooni järgi toimivaks ja Jennifer ise leiab, et kindlasti on vaja veel 1-2 aastat valikut edasi arendada, et pakutavaga 100% rahule jääda. Vahepeale jäi ju koroonaaeg, mil müüdi veini minimaalselt, vaid kogukonnale kaasa. Bistroo sissetöötamiseks läheb vähemalt aasta. Eesmärk on tekitada Pagari tänaval külalistes tunne, nagu nad oleks koju külla saabunud, kus iga detail on hoolikalt läbi mõeldud, lähenemine ja kõik pakutav personaalne.

Kadri Kroon

Kadri Kroon on paadunud foodie, andunud veinifänn ja tulihingeline reisihull, kellele meeldib kogeda ehedaid hetki puhtast uudishimust elu ja maailma vastu. Tema soovituste järgi suurlinnades seigeldes on reisielamus garanteeritud. Kadri on Edasi toidu-, veini- ja reisirubriigi toimetaja. Loe artikleid (95)