fbpx

Edasi Eksklusiivi lugemisõigus 12 kuud

Edasi Eksklusiiv tähendab tasulise sisu lugemisõigust veebis. Tellimus jõustub peale makse laekumist 48h jooksul ning kinkekaardi saaja e-posti aadressile saadetakse sellekohane teavitus ja juhis sisselogimiseks.

Kui soovid tellida endale, siis kirjuta saaja reale enda nimi.

Kui soovid tellimust kinkida, siis kirjuta saaja reale kingisaaja andmed. Peale makse tegemist saabub maksja meiliaadressile tellimuse kinnitus, kus on ka kinkekaardi allalaadimise link, mille saab soovi korral kas välja printida või siis edastada kinkekaart saajale elektrooniliselt koos omapoolse kaaskirjaga.

Juhul, kui tellimus on kingituseks ja soov on seda aktiveerida kindlal kuupäeval ehk hiljem kui 48h makse tegemisest (maksimaalselt kuni 30päeva), siis palume kuupäev kommentaarikastis välja tuua. Sel juhul saab kingi saaja teavituse tellimuse kinkimise kohta määratud kuupäeval. Muul juhul saab kingi saaja teavituse oma e-mailile hiljemalt 48h tunni jooksul.

NB! Pakkumine kehtib erakliendile. Ärikliendi pakkumisega saab tutvuda Hakka tellijaks lehel ja huvi korral palume saata tellimuskiri aadressile hello@edasi.org

95.90

930 laos