Riina Varts: selgus – coaching’u vägi. Kaks pilti coach’i tööpäevast

Riina Varts

Kirjutades artiklit coaching’ust ja arenemisest, leidsin end keset kirjutamist meenutamas hoopis mõni päev tagasi toimunud kahest huvitavast ja väga erinevast coaching’u-sessioonist. Niisiis, põikasin korraks teelt kõrvale ja jagangi siinkohal coaching’ust huvitatud lugejaga kahes sessioonis toimunut sooviga osutada coaching’u väele. Kirjeldan toimunust olulisimat, seda kokkuvõtvalt ka kommenteerides.

Sel päeval on mul kaks coaching’u-sessiooni. Värskuse ja energia jätkumiseks tööks coach’ina on sellest ühe päeva jaoks küll.

Klient A 

Tegemist on keskealise keskastmejuhiga avaliku sektori suurorganisatsioonis. Ta on olnud juhi rollis umbes aasta. Tema eesmärk on coaching’u abil saavutada suurem enesekindlus ja kontroll oma töölaua üle. Kliendi soov on läbi mõelda ja paremini planeerida oma juhtimistöid ning -tegemisi.

Riina Varts

Riina Varts on coach ja juhtimiskonsultant, kellel on pikk personalijuhtimise kogemus. Ta tegeleb organisatsioonide ja meeskondadega ning töötab inimestega kes juhivad, arendavad ja võimustavad teisi. Loe artikleid (6)