Kristel Kruustüki inspiratsiooniampsud: kõhutundest ja äraütlemistest

Kristel Kruustük. Foto: Mardo Männimägi

Kristel Kruustük on edukas noor ettevõtja, kes on võtnud üheks oma eesmärgiks inspireerida ja julgustada rohkem naisi ettevõtlusega alustama. Avaldame kord kuus Kristeli juhtimismõtteid, millest ta oma isiklikus elus ja tarkvaratestimisega tegelevas ettevõttes Testlio lähtub.

Kõhutunne on alati õige

Olen lugematuid kordi olnud olukorras, kus tunnen, et midagi on viltu, aga käitun siiski oma kõhutundele vastupidiselt, langetan otsuse loogika ja teiste inimeste kogemuste põhjal. Peaaegu alati selgub siiski, et mu sisetunne oli õige.

Rääkisin hiljuti sõpradega intuitsioonist ja erinevatest kogemustest, mis meil on olnud. Mu abikaasa mainis üht teaduslikult tõestatud fakti: meie aju teeb alateadliku “kõhutundel põhineva” otsuse nii kiiresti, et me hakkame kahtlema, kas see on ikka õige. Kuid just selles ühes “maagilises” hetkes kulmineerivad kõik meie kogemused ja tarkus. Pärast seda hakkame aga analüüsima ning võime jõuda valele järeldusele.

Kristel Kruustük

Kristel Kruustük on tehnoloogiaettevõtte Testlio asutaja. Lisaks on tema missiooniks julgustada rohkem naisi tehnoloogiasektorisse tulema ning ettevõtlust alustama. Loe artikleid (16)