Raul Oreškin: ei saa me läbi Miškata!

Hõbedased teeklaasihoidjad, kas reljeefsed või pitsimustrilised, mis kuuluvad Voronja kollektsiooni, on pisut haruldasemad ning see peegeldub loomulikult ka hindades. Foto: Shutterstock.

“Kaili, ma võitsingi selle oksjoni!” ei suuda ma oma rõõmu varjata, kui varahommikul arvuti postkastis samasisulist teadet loen.

“Mis oksjoni?” kuulen vastuseks.

“Olümpia-Miškaga teeklaasihoidja, mäletad, nädal tagasi näitasin, et Ostas pandi müüki,” olen ikka veel õhinal ning vuristan katkematus voos, “eile õhtul oksjon lõppes ja sel korral ei pakutudki mind üle.”

Raul Oreškin

Raul Oreškin elab sügistalvisel perioodil Tartus ning kevadel ja suvel vanausuliste külas Varnjas, kus nad koos elukaaslase Kaili Kasega kalurimaja paadikuuris igal suvel Voronja galerii avavad. Viimastel aastatel on Raul tegutsenud ka kokana Karlova kodukohvikus „Lev ja Leevike“, avanud Aparaaditehases HAKI galerii ja töötanud teatrijuhina Tartu Uues Teatris. Raul on "Minu" lugude sarjas ilmunud raamatu "Minu Peipsiveer" autor ning käesoleval aastal ilmus Tartu linna tellimusel tema kolmas raamat "Tartu hääled". Raul jagab Edasi lugejatele oma tähelepanekuid eluolust Peipsiveerel ja Tartus ning laiemalt kultuuripõllul toimuvast. Loe artikleid (38)