Kristel Kruustüki inspiratsiooniampsud: hoolimine, meeskond, enese proovilepanek, tähenduslik mõju

Ettevõtja Kristel Kruustüki portreepilt. Foto autor Mardo Männimägi Kristel Kruustük. Foto Mardo Männimägi.

Kristel Kruustük on edukas noor ettevõtja, kes on võtnud üheks oma eesmärgiks inspireerida ja julgustada rohkem naisi ettevõtlusega alustama. Avaldame kord kuus Kristeli juhtimismõtteid, millest ta oma isiklikus elus ja tarkvaratestimisega tegelevas ettevõttes Testlio lähtub.

Piisavalt hoolides võid muuta maailma

Ma mõtlen iga päev sellele, millises maailmas ma tahan elada ja kuidas iga väiksemgi otsus võib muuta mitte ainult minu, vaid ka teiste elu.

Kõik saab alguse sellest, et sulle läheb korda, mis sinus endas ja su ümber toimub – see tähendab hoolimist teistest inimestest ja sellest, mida sa teed, kirglikkust, pealehakkamist, millegi loomist, vabanduste toomisest loobumist, ja alati heale lootmist, isegi kui see on raske. Ma räägin küll väga palju raskustest ja sellest, kui väga need mind hirmutavad, aga ma ei saa neile käega lüüa, sest ma mõtlen, mis siis muutuks, kui mina alla annaks. Vastus on, et mitte midagi, kõik oleks samamoodi või läheks hullemaks, ja sellist elu ma küll elada ei tahaks.

Kristel Kruustük

Kristel Kruustük on tehnoloogiaettevõtte Testlio asutaja. Lisaks on tema missiooniks julgustada rohkem naisi tehnoloogiasektorisse tulema ning ettevõtlust alustama. Loe artikleid (16)