Alan Adojaan. Romantika, ma ütlen teile

Illustratsioon: Marko Mäetamm

Laupäeva hommikul vara topiti mind, väikevenda ja pool tonni kodinaid, mille pakkimine kestis pea nädala, beeži Žiguli 06-te ja algas sõit praamile.

Lugu on esmalt ilmunud Edasi paberajakirja suvenumbris, mis on saadaval suuremates kioskites üle Eesti ja jaekaupluste ajakirjandusletis.

Mul on lapsepõlvest jäänud enamjaolt vaid kummalised mälestused. Ilmselt on nad kummalised tagasi vaadates ja täna-mina perspektiivist analüüsides. Sest tol hetkel, tolles kummalises ajastus ja lapse sootsiumis oli kõik see paratamatu normaalsus. Pealegi, lapse jaoks näibki enamus asju kummalise, arusaamatu ja väljavenitatuna. Eriti aeg ja selle kulgemine, täiskasvanud ning nende loogika.

Alan Adojaan

Alan Adojaan on Eesti meelelahutusmaastikul tegutsenud pea 20 aastat. Alan kirjutab Edasile oma värvikast elust, reisidest ning sündmustest. Tema nime alt võite leida humoorikaid lugusid elust enesest, kõverpilte maailmast ning kummalisi karaktereid, kes on tegelikult inimesed meie ümber. Tema motoks on: “Kõike ei maksa võtta liiga tõsiselt, eriti iseennast.” Loe artikleid (36)