Vice Versa: YASMYN & SUVE

Yasmyn ja SUVE. Foto: Pressifotod

Suvepikenduseks ja kuumuse meeltes hoidmiseks ju ikka suvelugusid – palava tantsuvaibiga YASMYN-ilt ja estraadinostalgiaga mängivalt eriprojektilt SUVE.

YASMYN on laulja ja R’n’B-artist, kelle soontes voolab Eesti-Dominikaani veri. Tema lavalist olekut on erinevad välismaised väljaanded kirjeldanud kui hüpnootilist segu moodsast R’n’B-st, trap’ist, popist ja house-muusikast. Ühtlasi on YASMYN käesoleva aasta Eesti Muusikaauhindade naisartisti tiitli valitsejanna.

SUVE on Jonas Kaarnametsa ja Kristjan Kallase koostöös sündinud stuudioprojekt, mis oma kõla poolest inspireeritud Jaapani city pop’ist, ENSV estraadist, samuti 70ndate yacht rock’ist ning kaasaegsest lo-fi indist. SUVE laenab oma saunde minevikust, pakkudes kuulajatele nostalgilist kogemust: peegeldust minevikuhõngulisest olevikust.

Liisi Voolaid

Liisi Voolaid toimetab igapäevaselt muusika- ja kommunikatsioonivaldkonnas, toetades kodumaiseid artiste, ettevõtmisi, üritusi ja teeb kaastööd meediaväljaannetele. Suure osa oma ajast veedab Liisi ka DJ rollis, mängides mõnusatele inimestele enda lemmikmuusikat, mille ühisnimetajateks on soul, funk, mahe värskus ja maailma tummiseima gruuvi aluseks olev pill – basskitarr. Liisi kirjutab Edasile muusikast ja sellega seotud inimestest, püüdes tuua nende olemust lugejatele lähemale. Ja inspireeruda. Loe artikleid (75)