Lauri Räpp: vaade Emajõelt. “Tartu 12 tooli”

Emajõgi.

Kalendrisse vaadates hiilib päevadesse salamisi uue kooliaasta algus, mis lõhnab kui sügis. Tartumaa hakkab peagi taas tarkust nõudma. Väljaspool linna kõrvetab augustipäike armutult loodust kollaseks, ent linnas domineerib värvidest endiselt roheline. Meie kodulinnas Tartus on tõesti palju rohelust – linnasüdamest servadeni. Vali aga meelepärane paik, toeta tagapalged maha ja naudi, kuni saab.

Artiklisarjas “Tartu 12 tooli” on stiililt lõbusad kolumnid, milles Lauri Räpp kajastab aasta jooksul igakuiselt ja eri toolidel istudes Tartu elu, nähtusi, sündmusi. Iga artikkel sisaldab ka mõnda kultuurisoovitust, paika, kohvikut, toitu, jalutuskäigurada vms, mis on teda põlise tartlasena kõnetanud ja mida ta soovitab linna külalistelegi.

Lauri Räpp

Lauri Räpp on põline tartlane, väikeettevõtja ja kirglik seljakotireisija. MTÜ Heade Mõtete Klubi asutajaliige. Ta on avaldanud viis raamatut ning kirjutanud mitmeid kolumne ja artikleid Tartu kohta. Lauri kirjutab Edasi lugejatele elust Tartus. Loe artikleid (39)