Steve Keating: kui sa ei suuda otsustada, siis tee nii

Milline on õige uks?

Enamik inimesi, ehk isegi kõik, kindlasti aga mina, kogeme oma elus hetki, mil me ei tea, mida teha. See ei muuda meid nõrgaks. See ei muuda meid rumalateks. See ei tähenda ka seda, et me ei saavutaks edu…välja arvatud juhul, kui ei tehtagi mitte midagi, sest ei teata, mida teha.

Loodetavasti on sinu elus keegi, kellega oma ideid jagada. Selleks võib olla sinu treener, mentor või hoopiski lähedane sõber ja perekonnaliige. Säärase inimese olemasolu ei saa alahinnata. Kui sinu elus ei ole selliseid inimesi, siis tuleb sul ta kiiremas korras leida.

Kull või kiri

Kuid mõnikord osutub oma järgmise sammu planeerimine ka kellegi abiga keeruliseks. Sa ei ole kindel, mida edasi teha. Minuga on seda korduvalt juhtunud ja olen sel teemal palju nõu saanud. Kord, kui pidin langetama otsuse kahe valiku vahel ja otsustamine tundus lootusetu, siis soovitas üks minu mentoritest kulli ja kirja visata. Ütlesin talle, et see otsus on liiga oluline, et seda lihtlabase mängu abil lahendada.

Steve Keating

Steve Keating on 30-aastase kogemusega müügijuhtimise ja turunduse professionaal. Edasi avaldab kokkuleppel autoriga tema valitud juhtimismõtteid. Loe artikleid (19)