Vice Versa: Karl Killing & Silky Steps

Karl Killing ja Silky Steps. Fotod: Ben Raybone ja Marcus Muide

Mitmekülgne popartist Karl Killing, kel ilmunud koos Jüri Pootsmanniga lugu “Minuga”, astub juuli alguses üles Võnge Festivalil Setomaal. Rubriigipartneriks tantsugruuvise funk-nektariga kostitav Silky Steps oma uue albumiga “Universal Language”.

Vice Versa on Edasi rubriik, kus artistid kirjeldavad vastastikku teineteise muusikat.

Karl Killing Silky Stepsist: “Silky Steps on midagi, mis meie Eesti muusikamaastikult puudu on olnud”

“Ausalt öeldes – Silky Steps on midagi, mis meie Eesti muusikamaastikult puudu on olnud. Plaati läbi kuulates olin ma siiralt üllatunud: produktsioon on uuekoolilik, mix on paigas ja lood ise ülimalt professionaalsed ning loomingulised. Oma igapäevases muusikarutiinis ma küll funk’i väga ei kuula, aga sellelt plaadilt on mu Spotify pleilisti mitu lugu koha leidnud. Karl Birnbaum on ka minuga koos bändi teinud, siis kui ma veel poistebändis Beyond Beyond tegutsesin – ta on siiani üks mu lemmikuid bassiste,” kirjeldab Karl Killing.

Liisi Voolaid

Liisi Voolaid toimetab igapäevaselt muusika- ja kommunikatsioonivaldkonnas, toetades kodumaiseid artiste, ettevõtmisi, üritusi ja teeb kaastööd meediaväljaannetele. Suure osa oma ajast veedab Liisi ka DJ rollis, mängides mõnusatele inimestele enda lemmikmuusikat, mille ühisnimetajateks on soul, funk, mahe värskus ja maailma tummiseima gruuvi aluseks olev pill – basskitarr. Liisi kirjutab Edasile muusikast ja sellega seotud inimestest, püüdes tuua nende olemust lugejatele lähemale. Ja inspireeruda. Loe artikleid (78)