Vice Versa: Liis Lemsalu & A-Rühm

Liis Lemsalu ja A-Rühm.

Popikuninganna Liis Lemsalu ja eesti räpi supergrupp A-Rühm on enda uute lugudega suveks valmis.

Liis Lemsalu edetabelitippe vallutanud loos “Paus” teevad kaasa Reket ja Kohver; A-Rühma suveloo “Linn viib kaasa” refrääni laulab aasta produtsendiks tituleeritud Gevin Niglas.

Liis Lemsalu A-Rühmast: “Legendaarsed tüübid legendaarse astumisega ei jäta kedagi külmaks”

“A-Rühm ei ole kellelegi võõras. Legendaarsed tüübid legendaarse astumisega ei jäta kedagi külmaks. A-Rühma olemasolust sain ma teada ilmselt siis, kui elasin väiksena Norras. Eredalt jäi bänd aga meelde looga “Palmisaar”, mis oli vist tollel ajal kõigi inimeste vaieldamatu lemmik. Kuna ma kuulasin pubekaeas üsna palju välismaa muusikat ja Eesti bändide/tegijatega sain rohkem tuttavaks Eestisse tagasi kolides, siis ongi mu mälestused sellised veidi poolikud. Räppmuusika on mulle aga juba väiksest saadik meeldinud, seega ilmselgelt meeldis mulle kohe ka A-Rühm. Head poisid, hea vaib ja hea minek. Tore, et nad on taas kokku saanud ja uut muusikat tegemas! Let’s keep the good times rolling,” räägib Liis Lemsalu A-Rühmast.

Liisi Voolaid

Liisi Voolaid toimetab igapäevaselt muusika- ja kommunikatsioonivaldkonnas, toetades kodumaiseid artiste, ettevõtmisi, üritusi ja teeb kaastööd meediaväljaannetele. Suure osa oma ajast veedab Liisi ka DJ rollis, mängides mõnusatele inimestele enda lemmikmuusikat, mille ühisnimetajateks on soul, funk, mahe värskus ja maailma tummiseima gruuvi aluseks olev pill – basskitarr. Liisi kirjutab Edasile muusikast ja sellega seotud inimestest, püüdes tuua nende olemust lugejatele lähemale. Ja inspireeruda. Loe artikleid (74)