Mart Kase: loodusest, rahast ja raadiouudistest

Foto: Teele Kase

Aga lastetoetuse tõstmise vastu ei ole mul mitte midagi, pigem vastupidi.

Nüüd on varahommikuti hoopis teine ärgata. Ükskõik, kui vara ärkan, siis õues on juba valgeks läinud ning konnad krooksuvad ja linnud laulavad. Elu keeb ja keerleb looduses, sest tuli vihma ja läks soojemaks. Umbrohi kasvab muidugi ka meeletu kiirusega, sellest pole pääsu. Samuti kitsetalled, kes oma empsu nisast rüüpavad, lähevad järjest suuremaks ja ilusamaks. Loodus on meeletu jõuga, kui ta minema paneb.

Sõitsin reedel parasjagu Tallinnast mööda suurt maanteed koju ning olid vist need kella kolmesed päevauudised raadiost, kui parteijuhtidega olid tehtud telefoniintervjuud. Et Kaja Kallas viis presidendile soovi vallandada Keskerakonna ministrid ning vahetult enne oli ta sellest teavitanud ka Jüri Ratast. See Jüri Ratase hääletoon selles telefoniintervjuus oli miskit pettumuse ja ohvrimängu vahepealset.

Mart Kase

Mart Kase elab Valgamaal Karula vallas Kaagjärve külas ning kasvatab oma talus kitsi. Mart on eelnevalt pealinnas töötanud nii teatris kui reklaamiagentuuris, nüüd lihtsalt vajas elu uut väljakutset. Mart kirjutab Edasile, kuidas paistab Eesti elu väljaspool Tallinnat. Mardi taluelust räägib blogi www.metsikelu.ee/blogi. Loe artikleid (146)