Kadri Kroon: koroona-annid

Foto: Marek Metslaid / Clean Kitchen.

Toidukohad on koroonaajal kõvasti pihta saanud, ent sellest meeletust kriisist on sündinud hulk põnevaid ettevõtmisi ja uuenduslikke toitlustusideid. Tutikad lahendused pakuvad kliendi jaoks rohkem mugavusi ja valikut. Elul on peale woltimise ja boltimise ka muid tahke.

Tõnis Saar Gastronomy

“Kokk koju” pakkumise rindel on kindel võitja Tõnis Saar Gastronomy.  Nomaadkoka silmad põlevad rõõmust heast toorainest toitu valmistada. Vahet pole, et koroona ajal on silmadest allpool nägu katmas mask. Sellist pühendumuse ja külalislahkuse kombinatsiooni Tõnise kokakunsti ja tema kaasa Kris Kose võõrustamisoskuse näol ei ole kusagilt mujalt Eestimaalt leida.

Clean Kitchen

“Kokka kodus” paketimaailma on teiste seas sukeldunud Michelini tähti ihalev Orm Oja. Clean Kitcheni lehelt saab valida Ormi koostatud retseptidest meelepärase, täpsustada inimeste arvu, ning kogu kokkamiseks vajalik tooraine tuuakse sobival ajal koju. Selline lahendus tuleb lõppkokkuvõttes odavam, sest poes käies kahmad igasugu mittevajalikku kraami juurde ja kogused on poeskäigul suuremad, eriti maitseainete ja -rohelise osas. Clean Kitchen rõhutab, et kokkamine on tegelikult imelihtne ühistegevus pere või korterikaaslastega. Plussina saad lauale restoranikvaliteediga toidu ja tegeled samal ajal enesearenguga. Seda muidugi kokkamisgeeni olemasolul.

Kadri Kroon

Kadri Kroon on paadunud foodie, andunud veinifänn ja tulihingeline reisihull, kellele meeldib kogeda ehedaid hetki puhtast uudishimust elu ja maailma vastu. Tema soovituste järgi suurlinnades seigeldes on reisielamus garanteeritud. Kadri on Edasi toidu-, veini- ja reisirubriigi toimetaja. Loe artikleid (94)