Marko Mäetamm: kaheksa nädalat uues maailmas. “Koroonapäevik”. 3. nädal

Marko Mäetamm. Foto: Paul-Martin Mäetamm

Rubriik “Koroonapäevik” räägib 8 nädala jooksul ühe tavalise inimese pilgu läbi elust Eesti Vabariigis koroonaviiruse aegu.

13. aprill

Täna oli tõusmine veidi lobedam. Kael oli vähem kange ja ei olnud nii tappasaanud tunne kui viimastel päevadel. Võimalik, et mõjub ka see, et Jeesus on üles tõusnud. Ma ei ole siinkohal üldse irooniline, kogu see asi on ju energeetika värk ja me elame kõik selles ühisväljas. Ja mida vanemaks me jääme, seda vastuvõetavamaks me igasugustele võngetele muutume ja seda tundlikumaks lähevad ka meie kondid. Madalrõhkkond ja kõrgrõhkkond – kõik need asjad ju mõjutavad meie enesetunnet, miks ei võiks seda siis teha ka kõiksugused kosmilised energiavood.

Mu esialgne plaan oli, et täna on selle tellimustöö kiilraam kohal ja saan lasta lõuendi peale pingutada. Aga enne pühi ma raamimeest kätte ei saanud ja täna ta ka ei vastanud, nii et praegu ma ei teagi, millal see raamikolakas saabub. Aga ju ma ehk päeva peale ta ikka kätte saan ja siis kuuleb. See raam tuleb kusagilt Lõuna-Eestist, nii et kui see ka täna teele pannakse, siis kohal on ta ikka heal juhul homme või isegi ülehomme.

Marko Mäetamm

Mäetamm Marko on kunstnik. Tema töödes leiab kommentaare nii ta isiklikule elule kõige intiimsemal tasandil kui ka teda puudutavatele-mõjutavatele sündmustele meid ümbritsevas ühiskonnas laiemalt. Marko kirjutab ja joonistab Edasile sellest, mis tundub tema arvates oluline ja mis võiks korda minna ka Edasi lugejatele. Loe artikleid (99)