Lilli Jahilo: mood on nagu tööriist, sellega saab enda kasuks palju ära teha

Lilli Jahilo. | Foto: Stina Kase

Lilli Jahilo on omanimelise moemaja loominguga tõestanud, et Eesti disain võib seista võrdväärsena suurte ja pika ajalooga disainimaade oma kõrval. Isiklikke häid kontakte luues ja järjekindlalt tööd tehes on ta moetööstuse pöörases konkurentsis silma jäänud nii Eesti tipp-poliitikutele, Rootsi printsessile kui ka ettevõtlikele ja aktiivsetele naistele Hongkongist New Yorgini. Ent loominguks uue impulsi saamiseks pöörab ta pilgu tavaliselt Eesti ühiskonnale ja kunstile.

Artikkel on esmalt ilmunud ajakirja Edasi sügisnumbris, mis on saadaval suuremates ajalehekioskites üle Eesti. Täismahus artikli veebis lugemiseks palume teha Edasile püsimakse, mis annab lugejale ligipääsu kõikidele tasulise märkega artiklitele, kuni tellimus on aktiivne. Edasi püsitellimuse vormistamisel on ka tugev sotsiaalne mõõde, sellega aitab lugeja kaasa meediapildi rikastamisele ning luua suurtest meediamajadest sõltumatu väljaanne.

Aita luua kvaliteetset sisu ja hakka Edasi püsitellijaks 5€/kuus.
Välismaale tellimiseks kirjuta hello@edasi.org 

Häid lugemiselamusi!

 

Silvia Pärmann

Silvia Pärmann

Silvia Pärmann on Edasi toimetaja, fotograaf ja ajakirjanik, kes on viimased kümme aastat toimetanud mitut arhitektuurile, disainile või moele keskenduvat ajakirja. Loe artikleid (102)