Jaak Aaviksoo: teadmisi on alati vaja rohkem

Jaak Aaviksoo. I Foto: Iris Kivisalu

Jaak Aaviksoo (65) on füüsik, endine Tartu Ülikooli ja praegune TalTechi rektor. Ta on pidanud ministriametit kolmel korral, igal kümnendil taasiseseisvunud Eesti ajaloos. Üle mitme aastakümne ulatuva akadeemik Aaviksoo karjääri sisse mahuvad mitmetahulised ja rikkad kogemused teadusest, poliitikast ja haridusjuhtimisest. Kohtusime temaga augusti alguses, et rääkida ühiskonna ja tehnoloogia vahelistest suhetest, automatiseerimisest ja meie hirmudest progressi ees.

Artikkel on esmalt ilmunud ajakirja Edasi sügisnumbris. Ajakiri on saadaval suuremates ajalehekioskites üle Eesti. Täismahus artikli veebis lugemiseks palume teha Edasile püsimakse, mis annab lugejale ligipääsu kõikidele tasulise märkega artiklitele. Edasi püsitellimuse vormistamisel on ka tugev sotsiaalne mõõde, sellega aitab lugeja kaasa meediapildi rikastamisele ning luua suurtest meediamajadest sõltumatu väljaanne.

Aita luua kvaliteetset sisu ja hakka Edasi püsitellijaks 5€/kuus.

Tasulise sisu lugemiseks tee püsimakse pangas.
Teine võimalus on allolev mikromakseteenus, kus makse toimub mobiiltelefoni teel.

Häid lugemiselamusi!

 

Ivan Lavrentjev

Ivan Lavrentjev

Ivan Lavrentjev on Edasi kaasautor. Tal on kõrgharidus ajaloo erialal ning 8-aastane töökogemus kommunikatsiooni valdkonnas. Loe artikleid (29)