Saja Lugu: Tom Tallinnast

Ta on erakordne inimene! Üks neid mehi, kes teeb ja jõuab kõike. Lisaks sellele, et Tom töötab Töötukassas, tegeleb ta ka näitlemise ja muude projektidega, on aktivist ja hüppab langevarjuga.

Foto: Kaupo Kikkas

Mis aga teeb Tomi eriliseks, on tema olemus ja karakter – ülim positiivsus kombinatsioonis väga hea huumorisoonega. See tähendab seda, et ta on alati seltskonna hing, oodatud igal pool ja igal ajal. Tom on intelligentne ja siiras. Tomi maailmavaade portreteerib hästi seda, milline on üks tõeline eestlane – visa, positiivse maailmavaatega, aus ja otsekohene ning väga töökas.

Saja lugu” on dokumentaalne portree Eestist läbi tema inimeste. Neid on sada ja nad on pärit sajast erinevast Eesti paigast. Kõik lood on leitavad siit.

Saja Lugu

“Saja lugu” on Eesti vabariigi sajandaks sünnipäevaks valmiv žanriülene suurteos Eesti inimestest. “Saja lugu” portreteerib neid fotodel ja muusikas ning nende endi sõnadega. Fotograaf Kaupo Kikkas jäädvustab saja eestlase näod ja paigad ning loob sellest koos dramaturg Laur Kaunissaarega ainulaadse fotoraamatu. Helilooja Erki Pärnoja kirjutab mitmeosalise piiridele püüdva teose, mille lavastab Jaak Prints ja kus laval on “Saja loo” peategelased – sada eestlast. Kontsertlavastuse “Saja lugu” maailmaesiettekanne toimub festivali JAZZKAAR avasündmusena 20. aprillil 2018 Noblessneri sadamalinnakus. “Saja loo” aitab publikuni tuua Viru Keskus ja Eesti Vabariik 100. Loe artikleid (70)