Lapsepõlvefoto: jazzkitarrist ja muusikapedagoog Tiit Paulus

Perekond Paulus. Foto: erakogu

See perefoto on tehtud arvatavasti 1948. aastal, paistan sel umbes 3-aastase poisina. Fotograafist ei tea ma midagi, aga tehtud on foto meie kodus – tunnen ukse ja tapeedi ära. Fotol on ema Linda, isa Erich, mu suured õed, noorem Heli ja vanem Helgi.

“Lapsepõlvefoto” on Edasi rubriik, kus tuntud persoon jagab üht hetke oma lapsepõlvest ning mõtiskleb selle üle, mis on temas sellest ajast alles, mis muutunud. Millised olid tema unistused siis, kuidas need on täitunud ja millised seosed on neil tänase hetkega. Rubriiki toimetava Hedvig Hansoni sõnul loodab ta tuua lugejaile läbi nende lapsepõlvelugude inspiratsiooni ning usku iseendasse.

Hedvig Hanson

Hedvig Hanson on Edasi kaasautor. Tuntud peamiselt tundliku muusikuna, kuid tegelenud ka kirjutamisega, ta on teinud kaastööd Postimehele, ERR Kultuurile, ajakirjale Sensa ja Eesti Naine. Hedvig on kirjutanud ka kaks raamatut - dokumentaalne traagiline lugu näitlejannast vanaemast, "Jutustamata lugu. Ellen Kaarma." (2012) ning isiklik, maa- ning artistielu päevik, "Kirju mandrilt" (2016). Loe artikleid (144)