Susan Luitsalu: peaministri rollis tahaks näha elusat inimest  

Sanna Marini pressikonverents 19. augustil peale lekkinud videosid. Foto: Roni Rekomaa Lehtikuva/AFP/Scanpix

Kulutasin Sanna Marini video lekkides suhteliselt palju aega guugeldamisele, et mida Soome peaminister siis ikkagi valesti tegi… Nii palju kisa ei saa ju tulla ometi ainult sellest, et poliitik napsutas? Poliitik! Lubage naerda!

Olles aga pool internetti läbi lugenud, oli tulemus endiselt sama – Sanna ei sattunud baarikaklusesse, ei kukkunud umbjoobes laual tantsides sellelt koos jookidega alla, ei tirinud endal kõigi nähes pükse maha, ei püüdnud mõnd vastassoost isikut oraalseksi välja pressimiseks vetsukabiini lohistada, niisama mõne võõra isiku kannikat pigistada ega amelenud ka ennastunustavalt samast soost tuttavaga, ta ei räusanud võõraste inimeste suunas rassistlikke märkusi ega istunud ka karmi promilliga autorooli.

Susan Luitsalu

Susan Luitsalu on kirjanik, teletegija, hedonist ja maadeuurija. Tema elu ja karakterite märkamist on tunnustanud nii lugejaid kui kriitikud. Teda on auhinnatud ka Aasta kirjanik 2020 tiitliga. Susan kirjutab oma kolumnides linnaelust, sellest, kuidas tema elu näeb ja mis tähelepanu tõmbab. Loe artikleid (18)