Dünaamiline paugubänd Trad.Attack!

Foto: Renee Altrov.

Trad.Attack! ehk Sandra ja Jalmar Vabarna ning Tõnu Tubli on valmis saanud oma kolmanda albumi nimega “Make Your Move”. Nad on inimesed, kes on justkui etaloniks suhtumisele “kes teeb, see jõuab” ning jaksavad veel teadlikult maailma ka päästa. Vestlesime muusikast ja elust, või siis lihtsalt elust – mis ongi muusika.

Intervjuu on esmalt ilmunud Edasi paberajakirja suvenumbris, mis on saadaval suuremates lehekioskites. Kõiki seniseid pabernumbreid saab osta ka digiajakirjana.

Liisi Voolaid

Liisi Voolaid toimetab igapäevaselt muusika- ja kommunikatsioonivaldkonnas, toetades kodumaiseid artiste, ettevõtmisi, üritusi ja teeb kaastööd meediaväljaannetele. Suure osa oma ajast veedab Liisi ka DJ rollis, mängides mõnusatele inimestele enda lemmikmuusikat, mille ühisnimetajateks on soul, funk, mahe värskus ja maailma tummiseima gruuvi aluseks olev pill – basskitarr. Liisi kirjutab Edasile muusikast ja sellega seotud inimestest, püüdes tuua nende olemust lugejatele lähemale. Ja inspireeruda. Loe artikleid (82)