Kinoklassika: ajatu kingitus filmifännidele

"Sõrmuste isand".

Ei tea, kuidas teiega, kuid mul küll tekib tihti kodus pärast mõne tõsiselt hea filmi vaatamist kibemagus igatsus seda suurel ekraanil näha. “Casablanca”, “Matrix”, “Kaklusklubi” ja “2001: Kosmoseodüsseia” – kõik meistriteosed, mille valmimisajal olin nende vastuvõtmiseks kas liialt noor või veel üldse mitte olemas.

2016. aastal murdis Coca-Cola Plaza need mured, tuues oma kavva eriprogrammi, mis täidab siiani igal kolmapäeva õhtul saalid andunud kinofiilidega. “Kinoklassika”-nimelise üritustesarja missiooniks on filmiarmastajate rõõmuks taaslinastada legendaarseid teoseid, mis on voolinud filmimaailma.

Heidame pilgu detsembri, jaanuaris ja veebruaris linastuvatele meistriteostele: detsember – “Sõrmuste isanda” triloogia,  jaanuar – “Commando”, veebruar – “Sin City”.

Rahulik keskkond ei teki iseenesest.
Aita luua kvaliteetset sisu ja hakka Edasi püsitellijaks (5€ kuus)!

Häid lugemiselamusi!

 

Johanna Maria Mängel

Johanna Maria Mängel

Johanna Maria Mängel on õppinud 3 aastat muusikaajakirjandust Huddersfieldi ülikoolis Inglismaal. Ta on teinud kaastööd Eesti Ekspressile, Sirbile ja peab isiklikku muusikablogi Saundeskeips. Edasis käib Johanna Maria mööda nii tuntuid ja värskeid kui ka varjatud ja ununenud heliradu; jagab ja lahkab huvitavaid filmide ja sarjade elamusi ning püüab valgust heita erinevate kultuurinähtuste allikatele, allhoovustele ja mõjudele. Loe artikleid (42)