Hedvig Hanson: vastuseks meestele. Kuidas mõista naist?

Olen saanud oma intiim- ja pereeluteemaliste artiklite peale Edasis mitmeid kirju meestelt, pereisadelt. Need ei ole meelitavad kirjad, need on arutlevad kirjad. Olen sellest meelitatud. Sest mulle meeldib kuulata inimeste lugusid. Eriti meeldib mulle kuulata avatud meeste lugusid, kes tunnistavad, et nad peavad õppima.

Naisi, eriti emotsionaalseid naisi tajun ma lihtsamini, olen kasvanud vanaema ja emaga, kes oma tundeid tagasi ei hoidnud. Mul on puudunud nii vanaisad, isa kui vennad.

Elu on seadnud nii, et olen nüüd kahe poja ema ning viimane aeg on õppida tundma ka mehe psühholoogiat. Ja naisena omakorda vastata neile, kes minult küsivad: “Mida ma pean tegema, kuidas naisest aru saada?!”

Hedvig Hanson

Hedvig Hanson on Edasi kaasautor. Tuntud peamiselt tundliku muusikuna, kuid viimastel aastatel tegelenud üha enam ka kirjutamisega, ta on teinud kaastööd Postimehele, ERR Kultuurile, ajakirjale Sensa. Kel huvi rohkem Hedvig Hansoni maaelu kohta teada saada, siis tema raamat “Kirju mandrilt” räägib suures osas just aastaringist maal, tegevustest ja tundmustest, kergustest ja raskustest, mis maaeluga seotud. Loe artikleid (94)