Jalmar Vabarna: mis sa istud seal, tule kodust välja, ei ole halba ilma!

Aknal I Foto: Jalmar Vabarna erakogu

Muusik Jalmar Vabarnat jätkub kõikjale. Mängleva kergusega annab ta kontserte nii Eestis kui välismaal, korraldab kodukandis Setomaal muusikaüritusi, jagab end erinevate projektide vahel ning muidugi suhtleb tihedalt publikuga nii otse lavalt kui sotsiaalmeedia vahendusel, ikka talle omase hoogsusega. Sportlikult. Viimane postitus ta Instagramis oli selline – mees jookseb paduvihmas ja hõikab: “Noh, mis sa istud seal, tule kodust välja, ei ole halba ilma!”

Loomulikult pole sellises energiast pakatavas inimeses halba ilma, vähemalt ei paista see teistele iial välja. Toome ka Edasi lugejateni osakese Jalmari rõkkavast positiivsusest ja soovime head jaanipäeva!

Jalmar, ma usun, et Sa teed ajalugu Eesti muusikas. Teist nii tegusat, hõivatut,edukat, energiast pakatavat tüüpi on raske leida. Kas öösel muidu magad hästi? Ma mõtlen, et kas pidevad uued ideed lasevad magama jääda?

Hedvig Hanson

Hedvig Hanson on Edasi kaasautor. Tuntud peamiselt tundliku muusikuna, kuid tegelenud ka kirjutamisega, ta on teinud kaastööd Postimehele, ERR Kultuurile, ajakirjale Sensa ja Eesti Naine. Hedvig on kirjutanud ka kaks raamatut - dokumentaalne traagiline lugu näitlejannast vanaemast, "Jutustamata lugu. Ellen Kaarma." (2012) ning isiklik, maa- ning artistielu päevik, "Kirju mandrilt" (2016). Loe artikleid (139)