Sotsiaalmeedia väel & eesti rahva toel edasi!

Innustavad näited Eesti noorte pealehakkamisest ja väikese rahva (sotsiaalmeedia)toetusest omade pürgimustele. Koos, koos, koos. Koos jõuame kaugemale. Seda üksmeelt oleks muudes valdkondades ka vaja.

Hans Markus Antson ja Fjällräven Polar 2016

Fjällräven Polar I Foto: Ekraanitõmmis
Fjällräven Polar I Foto: Hans Markus Antson

20 aastane Hans Markus Antson võitis Eesti rahva toel ekstreemse Fjällräven Polar polaarekspeditsiooni rahvusvahelise konkursi. Tegemist on viiepäevase koerarakendi sõiduga Norra, Rootsi ja Soome piirialadel, mille jooksul läbitakse 300 kilomeetrit. Kogu reis oli Antsoni jaoks kogemus, mis aitas kujundada mõtteviisi. “Kui sa oled metsikus looduses, kus ümber pole midagi, kui sa oled külmas, siis mõtteviis on oluline. Sa hakkad mõtlema ette ja nägema asju, kuidas käituda,” tõdes ta.

Miski pole raske või võimatu, kui sul on head tiimikaaslased.

Allikas ERR. Vaata ka Youtube.

Eesti tudengitiim Feel Alive! võitis Red Bulli reisi!

Eesti tudengitetiim Feel Alive I Foto: Armin Wachler
Eesti tudengitetiim Feel Alive I Foto: Armin Wachler

Kolm tublit TTÜ tudengit sattusid läbi Red Bull “Can You Make It” projekti ainulaadsele rännureisile, mis viis neid ilma raha ja telefonideta nädalasele Euroopa-retkele. 56 riigi ja 165 rännumeeskonna hulgas võttis nende võistkond eri kategooriates kogutud punktide alusel võidu – peamisteks trumpideks tohutu sotsiaalmeediaskoor (tänu eestlaste toetusele!) ning suurim läbitud sihtpunktide arv.

Allikas: Postimees

Eesti koolipoiss juhib ülemaailmset fotokonkurssi

Pilvepilt I Foto: Kairo Kiitsak
Pilvepilt I Foto: Kairo Kiitsak

Jõgevamaa Gümnaasiumi õpilase Kairo Kiitsaki pilt pääses Maailma meteoroloogiaorganisatsiooni (WMO) korraldatud fotokonkursil sotsiaalmeedia toel 50 parima sekka. Finaalis valis võitja WMO žürii. Hääletamine kestis WMO Facebooki lehel 27. augustini ja kokkuvõttes pääses eestlase pilt WMO 2017 kalendrisse.

Allikas: Postimees

Janeck Uibo

Janeck Uibo on Edasi.org asutaja ja peatoimetaja. Loe artikleid (270)