Swedbank: mugavad makselahendused, mis teevad e-poe omaniku elu imelihtsaks

Foto: iStock.com

Pea iga ettevõtja peab tänaseks müüma oma kaupa ka veebipoes, mille loomisel on sageli üks keerulisemaid osi makselahenduste süsteem. Aga see ei pea keeruline olema: Swedbank pakub koos partneritega valmislahendusi, mis teevad e-poe omaniku elu imelihtsaks.

Üks link, mitu panka

Swedbanki pangalingi kaudu saab nüüd kokku koguda maksed nii Swedbankist, SEB-st kui ka LHV-st ning käib töö, et laiendada makse kogumise teenust ka teistele pankadele. Sealjuures jõuab raha kohe ettevõtte kontole.

Kui klient sooritab ostu, siis on Swedbanki uue pangalingi kaudu ostu vormistamise lehel võimalus valida enda pank ja kohe makse ära teha. Esimest korda seda pangalinki kasutades tuleb kliendil anda nõusolek, et Swedbank saaks tema nimel teisest pangast makse algatada.

Kliendid kõikjalt maailmast

Lisaks pakume koostöös kodumaise internetimaksete arendajaga EveryPay makselahendust, millega saab vastu võtta ka Mastercardi või Visa kaardi makseid. See tähendab e-poodnikule, et tema kaupu saavad osta inimesed kogu maailmast, mitte ainult Eestis pangakontot omavad kliendid.

Alusta tasuta!

Pangalingi ja interneti kaardimaksete teenustega liitumine on lepingutasuta ja kuni selle aasta lõpuni liitujatele on teenuse kasutamine esimesed kolm kuud kuutasuta. Lisaks kehtivad Swedbanki äriklientidele ka meie partnerite sooduspakkumised: Veebimajutus.ee pakub kodulehe ja e-poe majutust kuueks kuuks tasuta ja DPD veab pakid kuus kuud kohale 30% soodsamalt.

Lihtne ja mugav

Tallinna Teletorn on oma e-poes saanud tänu Swedbanki uutele makselahendustele täita ühe ammuse lubaduse klientidele. “Järjest rohkem ostetakse pileteid veebikeskkonnast ja külastajad on nõudnud oma mugavuse huvides erinevate pangalinkide lisamist. Nüüd saame seda läbi Swedbanki pakkuda kolme erineva panga klientidele, mis teeb ka meie elu teenusepakkujana lihtsamaks ja haldamisega seotud küsimuste lahendamise kiiremaks. Kuna meie külastajatest on tavaolukorras peaaegu pooled välismaalased, kes soovivad kasutada maksmiseks krediitkaarte, siis tutvume praegu põhjalikult ka Swedbanki partneri EveryPay lahendusega, mille loodame kasutusele võtta juba lähiajal,” ütles SA Tallinna Teletorni juhataja Jüri Kriisemann.

Ehk siis polegi vaja enam mõelda, kas e-poe loomine on mõistlik mõte. Vajadusel registreeri end nõustamisele, kasuta Swedbanki ja meie partnerite soodustusi ja juhtnööre ning alusta kohe!

Finantsteenust pakub Swedbank AS. Tutvu tingimustega ja küsi nõu.

Promotsiooniartikkel on lugejale kasulikku ja huvitavat sisu pakkuv reklaamiformaat, kus ettevõte saab teksti, pildi või video vahendusel tutvustada oma parimaid kogemusi, tooteid ja teenuseid. Kõik “Promotsiooni” lood on märgistatud ja Edasi poolt heaks kiidetud kui lugeja jaoks kasulikku sisu sisaldav materjal. “People don’t read ads. People read what interests them, and sometimes it’s an ad.” /Reklaamiguru Howard Gossage/