fbpx

020 Edasi Kevad 2024

Tegemist on Edasi juubelinumbriga, mille juhtmõtteks on mood ja millega muuhulgas soovisime öelda, et – paberajakiri on jälle moes!

Paberväljaannetel ei ole üldiselt head ajad, tiraažid vähenevad või pannakse neid hoopistükkis kinni (viimased näited EPL, Pööning). Üldise trendi taustal näeme meie siiski ka mitmeid positiivseid märke: Eesti perioodika jaemüüki korraldava ettevõtte Lehepunkti andmeil on Edasi üks kolmest paberväljaandest, mille müük ei ole kukkunud, pigem tõusuteel.

Julgustust annab ka pidev erinevate lugejarühmade tagasiside, et kiirustamine ei ole enam moes. See mõtteviisi muutus annab meie väljaandele lootust ja ehk on eelnev ka tunnistuseks, et kuuldused paberajakirjanduse lõpust on pisut ennatlikud? Inimesed on jätkuvalt uudishimulikud ja tahavad lugeda, aga see midagi peab olema nende jaoks kvaliteetne ja pakkuma väärtust – nii sisulist kui ka esteetilist. Ja paberil on siin omad eelised.

Juubelinumbri esikaanel on Marko Mäetamme joonistus. Soovisime, et see oleks ühtviisi küsimusi kui ka elevust tekitav. No kes see sõidab niimoodi ajakiri näos!? Aga vot ei saa teisiti, Edasi on nii põnev, et ei suuda käest panna!

Loe numbri tutvustust

Vaata paberajakirja esikaante näitust Viru Keskuse aatriumis
Vaata klippi “Paberajakiri on jälle moes!”

14.90

50 laos