fbpx

010 Edasi Sügis 2021

Kirjeldus: Edasi paberajakirja kümnes, juubelinumber. Lisaks tähistame septembris ka meie kirjastuse 5. sünnipäeva. Juubelinumbri sisuloomeks saimegi inspiratsiooni erinevatest sündmustest, mis moel või teisel seostuvad mõne tähtpäevaga.

Juubelinumbris annavad üldse tooni mitmed pikemad usutlused: ajakirja pealugu ja SUUR INTERVJUU on vene politoloogi Andrei Kortunoviga (usutleb Kadri Liik), mis NSV Liidu lagunemise aastapäeva tuules püüab mõtestada meie idanaabri tänast välispoliitilist suunda; Kristjan Port vestleb maailma ühe informeerituma tehisintellekti temaatikat tundva eksperdi Jaan TallinnagaAavo Kokk aga Hannes Tamjärvega (30 aastat Hansapanga ja 20 aastat Rocca al Mare Kooli loomisest); pidutsemisest eri kultuurides pidasid hoogsa vestluse Anu Saagim ja Ken Saan.

Juubelinumbri esikaane kujunduse autor on Marko Mäetamm. Meie soov oli, et seekordne esikaas oleks ühtaegu pidulik ja plakatlik, aga samas ka mõnevõrra julgem ning võtaks omal moel kokku meie senise teekonna ja pürgimused.

Loe numbri tutvustust.

14.90

45 laos