fbpx

Edasi Eksklusiivi ja Edasi paberajakirja aastatellimus

Edasi Eksklusiiv tähendab tasulise sisu lugemisõigust veebis. Tellimus jõustub peale makse laekumist 48h jooksul ning kinkekaardi saaja e-posti aadressile saadetakse sellekohane teavitus ja juhis sisselogimiseks.

Kui on soov lugemisõigus aktiveerida kindlal kuupäeval ehk hiljem kui 48h makse tegemisest (maksimaalselt kuni 30päeva), siis palume kuupäev kommentaarikastis välja tuua.

Paberjakiri ilmub 4 korda aastas, kvartaalselt: märtsis, juunis, septembris, detsembris. NB! Kui tellimus on tehtud ilmumiskuule eelneva kuu 20. kuupäevaks, jõustub tellimus järgmisest numbrist. (Näide: märtsis ilmuva numbri kojukandeks peab tellimus olema tehtud hiljemalt 20. veebruariks, hilisemal tasumisel jõustub tellimus uuest numbrist, mis ilmub juunis)

Peale makse tegemist saabub maksja meiliaadressile tellimuse kinnitus, kus on ka kinkekaardi allalaadimise link, mille saab soovi korral välja printida.

NB! Pakkumine kehtib erakliendile ja mikroettevõttele. Ärikliendi pakkumisega saab tutvuda Hakka tellijaks lehel ja huvi korral palume saata tellimuskiri aadressile hello@edasi.org

129.00

100 laos