Pakkumised

Siit lehelt leiab lugeja infot aktiivsete Edasi pakkumiste kohta.

1. Osta aastakäik ja saad kingituseks koti

Edasi paberajakirjal täitub 22. aprillil 2 aastat esimesest numbrist! Tähistame seda eripakkumisega lugejatele: ostes terve aastakäigu ajakirju, saad kingituseks nägusa ja praktilise Edasi riidest koti. Vaata ka klippi (2min). Valida on 3 erineva komplekti vahel (A, B, C):

A: Esimene aastakäik 2019 ja riidest kott “Edasi”

Sisaldab 4 numbrit (Kevad, Suvi, Sügis, Talv), kingituseks Edasi riidest topeltsangadega kott (Edasi kiri ühel küljel). Igapäevaseks kasutamiseks.

Hind: 59€ ja see sisaldab saatmiskulu Eesti piires (pakiautomaat).

B: Teine aastakäik 2020 ja riidest kott “Edasi”

Sisaldab 4 numbrit (Kevad, Suvi, Sügis, Talv), kingituseks Edasi riidest topeltsangadega kott (Edasi kiri ühel küljel). Igapäevaseks kasutamiseks.

Hind: 59€ ja see sisaldab saatmiskulu Eesti piires (pakiautomaat).

C: 2 esimest aastakäiku ja riidest kott “Eksklusiiv”

Sisaldab kokku 8 ajakirja 2019-2020, kingituseks Edasi riidest kott (Edasi kirjad mõlemal küljel nagu fotol näha). Suurema mahutavusega kott on sobiv nii turule, poodi kui randa minekuks.

Hind: 99€ ja see sisaldab saatmiskulu Eesti piires (pakiautomaat).

Kuidas tellida:

 • Saada kiri aadressile hello@edasi.org ja anna teada, millist komplekti (A, B või C) ning millisesse pakiautomaati saada soovid (lisa enda mobiiltelefoni number, seda on vaja paki saatmiseks).
 • Edasi kinnitab kauba olemasolul tellimuse ning edastab makseinfo rekvisiidid (maksekorraldusele palun märkida kas “Esimene aastakäik”, “Teine aastakäik” või “2 esimest aastakäiku”). Palume makse sooritada max 2 päeva jooksul kinnituse saamisest, hilisemal tasumisel ei saa Edasi garanteerida kauba olemasolu.
 • Kaup saadetakse kliendi soovitud pakiautomaati (riigisisene tellimus).
 • Kättetoimetamine maksimaalselt 10 tööpäeva jooksul peale makse laekumist.
 • Pakkumine kehtib, kuni kaupa jätkub.

2. Kinkekaart – paberajakiri ja veebitellimus

 • Paberajakirja aastatellimus (hind: 4 ajakirja kokku 39.60€): tasudes tellimuse eest ilmumiskuule eelneva kuu 20ks kuupäevaks, jõustub tellimus uuest numbrist (ajakiri ilmub märtsis, juunis, septembris, detsembris).
 • Edasi Eksklusiiv – tasulise sisu lugemisõigus veebis (hind: 3 kuud 23€, 6 kuud 45€, 12 kuud 90€). Tellimus jõustub peale makse laekumist paari päeva jooksul või tellimuskirjas näidatud kuupäevast.
 • Aastatellimus – paberajakiri ja Edasi Eksklusiiv (hind kokku 129€): tellimus sisaldab 4 paberajakirja numbrit ja 12-kuulist tasulise sisu lugemisõigust veebis – Edasi Eksklusiiv.
 • Kinkimiseks:
  • Saada tellimuskiri koos makset kinnitava dokumendi ja kingisaaja andmetega (nimi ja meiliaadress, paberajakirja tellimisel ka täpne postiaadress) hello@edasi.org. Lisa makse selgitus, vastavalt kas: a) Paberjakirja aastatellimus; b) Edasi Eksklusiiv 3, 6 või 12 kuud; c) Aastatellimus paberajakiri ja Edasi Eksklusiiv
  • Panga rekvisiidid leiab siit.
  • Edasi saadab kinkijale vastu elektroonilise kinkekaardi, mille saab edastada kingisaajale. Soovi korral on võimalik valida ka füüsiline kinkekaart, selle saab kätte Edasi toimetusest (Maakri 25, Tallinn) eelnevalt kokkulepitud ajal või posti teel (lisandub saatmiskulu). NB! Füüsiline kinkekaart on saadaval vaid aastatellimustele (paberajakiri või veeb).

NB! Edasi paberjakirja tellimuse saab kinkida ka välismaal elavale sõbrale. Selleks tuleb saata tellimiskiri e-posti aadressile tellimine@expresspost.eeTellimiskiri peab sisaldama väljaande nime, tellimisperioodi ja täielikku postiaadressi. Välismaale tellimisega kaasneb saatmiskulu 7-10€, täpsem info siin – tellimine välismaale. Kui soovite edastada sõbrale ka e-kinkekaardi, siis andke meile oma soovist teada ja saadame selle teie e-posti aadressile.