Pakkumised

Siit lehelt leiab lugeja infot aktiivsete Edasi pakkumiste kohta.

1. PAKKUMINE: 7 ajakirja + Edasi pusa

“Ajakiri tundus vägagi tuumakas. Arvan, et nii umbes neli-viis korda rohkem sisu kui “tavalises eesti ajakirjas”, mis see ka poleks. Üldmulje: väga suureks plussiks on autorite koosseis. On nii tuntud kirjutajaid kui üllatajaid. Jätab soliidse ja usaldusväärse, aga mitte igava mulje.”
/Kirjanik Tõnu Õnnepalu, Edasi paberajakirja kohta/

Pakkumise sisu: pakkumine sisaldab 7 (seitse) esimest Edasi paberajakirja numbrit ja 1 (üks) kollast pusa Edasi kirjaga. Pusad on unisex lõikega ja saadaval suuruses S, M, L, XL.  Pakkumise hind kokku on 99€ ja see sisaldab saatmiskulu (pakiautomaat, riigisisene tellimus).

2. PAKKUMINE: paberajakirja üksiknumber – 15€/ajakiri

Pakkumise sisu: Kõiki ilmunud paberajakirja üksiknumbreid saab osta Edasi toimetusest 15€ / ajakiri. Kauba saab tellida ka pakiautomaati (lisandub riigisiseselt saatmiskulu 2.50€).

Üldine tellimisinfo

  • Saada kiri aadressile hello@edasi.org ja anna teada, millisesse pakiautomaati pakki saada soovid (vajalik ka mobiiltelefoni number).
  • Edasi kinnitab kauba olemasolul tellimuse ning edastab makseinfo. Palume makse sooritada max 3 päeva jooksul, hilisemal tasumisel ei saa Edasi garanteerida kauba olemasolu.
  • Kättetoimetamine 7 tööpäeva jooksul peale makse laekumist. Välismaale tellitud saadetise kättetoimetamine sõltub postiteenuse kiirusest. Kauba saab kätte ka Edasi toimetusest Maakri 25, Tallinn.
  • Pakkumised kehtivad, kuni kaupa jätkub.