Pakkumised

Siit lehelt leiab lugeja infot aktiivsete Edasi pakkumiste kohta.

1. Kinkekaart – paberajakiri ja veebitellimus

  • Paberajakirja aastatellimus (hind: 4 ajakirja kokku 39.60€): tasudes tellimuse eest ilmumiskuule eelneva kuu 20ks kuupäevaks, jõustub tellimus uuest numbrist (ajakiri ilmub märtsis, juunis, septembris, detsembris).
  • Edasi Eksklusiiv – tasulise sisu lugemisõigus veebis (hind: 3 kuud 23€, 6 kuud 45€, 12 kuud 90€). Tellimus jõustub peale makse laekumist paari päeva jooksul või tellimuskirjas näidatud kuupäevast.
  • Aastatellimus – paberajakiri ja Edasi Eksklusiiv (hind kokku 129€): tellimus sisaldab 4 paberajakirja numbrit ja 12-kuulist tasulise sisu lugemisõigust veebis – Edasi Eksklusiiv.
  • Kinkimiseks:
    • Saada tellimuskiri koos makset kinnitava dokumendi ja kingisaaja andmetega (nimi ja meiliaadress, paberajakirja tellimisel ka täpne postiaadress) hello@edasi.org. Lisa makse selgitus, vastavalt kas: a) Paberjakirja aastatellimus; b) Edasi Eksklusiiv 3, 6 või 12 kuud; c) Aastatellimus paberajakiri ja Edasi Eksklusiiv
    • Panga rekvisiidid leiab siit.
    • Edasi saadab kinkijale vastu elektroonilise kinkekaardi, mille saab edastada kingisaajale. Soovi korral on võimalik valida ka füüsiline kinkekaart, selle saab kätte Edasi toimetusest (Maakri 25, Tallinn) eelnevalt kokkulepitud ajal või posti teel (lisandub saatmiskulu). NB! Füüsiline kinkekaart on saadaval vaid aastatellimustele (paberajakiri või veeb).

NB! Edasi paberjakirja tellimuse saab kinkida ka välismaal elavale sõbrale. Selleks tuleb saata tellimiskiri e-posti aadressile tellimine@expresspost.eeTellimiskiri peab sisaldama väljaande nime, tellimisperioodi ja täielikku postiaadressi. Välismaale tellimisega kaasneb saatmiskulu 7-10€, täpsem info siin – tellimine välismaale. Kui soovite edastada sõbrale ka e-kinkekaardi, siis andke meile oma soovist teada ja saadame selle teie e-posti aadressile.