Edasi podcast “Tagasi”. Genka: hullud on kõik ära varastanud

Mikk Pärnits ja Genka.

Esimeses Edasi podcast’is “Tagasi” on külas Eesti hiphopi ristiisa Genka. Juttu tuleb muusikast, elust, perest, sõpradest, ja muidugi ei saanud üle ega ümber koroonapandeemia mõjust elurütmile ning sellest, kuidas tüüp jäi mitmeks päevaks vaidlema-taidlema vandenõumeestega. Ka avaldab Genka oma lemmikvandenõuteooria.

“Tagasi” on Edasi podcast, kus kirjanik ja kultuurikriitik Mikk Pärnits kohtub Eesti kultuuris ja elus silmapaistvate isikutega ning puudutab vestluse käigus ka neid teemasid, millele mõtleme, aga millest võib-olla ei julge juttu teha.

Mõtteid vestlusest:

  • Alati on tore viriseda, et issand, ma olen nii väsinud ja ma ei viitsi seda (riime – toim) teha. See käib asja juurde. Tegelikult ma ei pääse sellest riimide seadmisest, need jäävad mind kummitama.
  • Olen elu aeg olnud suur inimeste jälgija. Me oleme kõik nii erinevad ja need erinevused inspireerivad mind.
  • Enam ei lähe ma COVID-i peale närvi sõpradega. Kettasse minemise aeg võiks jääda aasta algusesse või eelmisse aastasse. Me tegelikult ei tea, mis siin maailmas toimub, läheme rahulikult edasi, teeme parem mingeid põnevaid asju koos. Kõik me oleme jõuetud (nii koroonaeitajad kui vaktsineeritud), ma olen samamoodi, kaua see kestab, ei jaksa enam.
  • Vandenõudest. Ma olen suur püramiidide fänn. Kogu see teema, et inimesed tegid ühel ajal püramiide Mehhikos, Indoneesias ja igal pool. Et ei saa olla, mingid küsimused on ikka üleval. Aga ma ei viitsi enam nii, et loen rämedalt nende kohta ja siis lendan peale: ahah, Facebook, kuulake! Mida vanemaks ma saan, seda vähem jätan välja ütlemata asju, mille kohta ma liiga palju ei tea.

Artikkel on täismahus avatud tellijatele. Podcast’i kuulamiseks osta artikkel või hakka tellijaks.