Katrin Kuldma: Ultima Thule Galerii sarnane elustiilikeskus on mul alati unistuseks olnud

AMANJEDA Home on üks Punaste Vaipade Päeval osalevatest brändidest.

Pärast pikka pausi on kaupluste uksed taas avatud, kuid tavapäraseid moenädalaid, sisustusmesse ega muid üritusi ei ole kellelgi kalendrisse märgitud. Küll aga toimub näiteks 20. mail Tallinnas Punaste Vaipade Päev Amanjeda Moemajas ja Ultima Thule Galeriis. Küsisime moelooja Katrin Kuldmalt, kas see ongi pandeemiajärgse maailma uus ürituste formaat ning laiem trend, et sarnases kvaliteediklassis tegutsevad erinevate valdkondade brändid koonduvad ühte galeriisse.

Kas muutunud maailm tähendabki, et iga kauplus või galerii korraldab oma väiksema “moenädala” ise?

Punaste Vaipade Päev on tõesti nagu omamoodi moe- ja disainipidu Tallinnas. Esitleme AMANJEDA by Katrin Kuldma, AMANJEDA Sport Couture’i ja Amanjeda Home’i uusimaid mudeleid ning kollektsioone, huvitavat jagub nii meestele, naistele kui ka kodule. Esitlused ei toimu aga mitte tavapärase ühe etendusena, vaid päeva jooksul stilistikatena. Kõike saab jälgida sotsiaalmeediakanalites. Külastajatele on avatud uksed kogu päeva ja loomulikult tehakse tavapärasest paremaid hinnapakkumisi, seda nii Amanjeda kui teiste Ultima Thule Galerii brändide toodetele ja teenustele. Tallinna vanalinnas ja Maakri Kvartalis toimuval Punaste Vaipade Päeval on fookus eelkõige kõrgel kvaliteedil, osalevad nii rahvusvahelised kui Eesti kvaliteediloojad.

Silvia Pärmann

Silvia Pärmann on Edasi kaasautor, fotograaf ja ajakirjanik, kes on viimased kümme aastat toimetanud mitut arhitektuurile, disainile või moele keskenduvat ajakirja. Loe artikleid (241)