Susan Luitsalu. “Üldse ei saa vedama.” Novell

Illustratsioon: Marko Mäetamm.

Kõik olid juba mitu päeva väga elevil olnud. Kirsika ütles, et isegi tema poeg tuleb linnast kohale. Ja kõik kolm paari sukkpükse osteti ära.

Novell on esmalt ilmunud Edasi paberajakirja talvenumbris, mis on saadaval suuremates lehekioskites. Kõiki seniseid pabernumbreid saab osta ka digiajakirjana.

Poeaknast oli näha, kuidas eakamad inimesed juba rahvamaja poole tatsasid. Tiiu vaatas kella – 18.30. See pidu ei pidanud algama enne 19, aga ega vanasid sellised väikesed asjad ei sega. Kui on vähe kohti, kus käia, siis vist ei jõua isegi hambaarsti juurde minekut ära oodata… Lisaks muidugi see väike asi, et ükski vanamutt ei uskunud, et külavanema proua peo korraldamisega ilma kõrvalise abita hakkama saab.

Susan Luitsalu

Susan Luitsalu on kirjanik, teletegija, hedonist ja maadeuurija. Tema elu ja karakterite märkamist on tunnustanud nii lugejaid kui kriitikud. Teda on auhinnatud ka Aasta kirjanik 2020 tiitliga. Susan kirjutab oma kolumnides linnaelust, sellest, kuidas tema elu näeb ja mis tähelepanu tõmbab. Loe artikleid (18)