Marko Mäetamm: kaheksa nädalat uues maailmas. “Koroonapäevik”. 1. nädal

Marko Mäetamm.

Rubriik “Koroonapäevik” räägib 8 nädala jooksul ühe tavalise inimese pilgu läbi elust Eesti Vabariigis koroonaviiruse aegu.

30. märts

Kell helises 9-st, aga tundus, et 9 see kell nüüd küll veel olla ei saa. Ja tegelikult ei olnud ka, sest eile keerati ju kella ja minu peas (või ma ei tea kus) oli kell alles 8. Uimerdasin siis niisama tund aega ja ronisin üles ikka oma vana aja järgi.

Hommikuti mingit erilist reipust viimasel ajal ei ole. Olen vähemalt sama väsinud kui õhtul või siis isegi veel rohkem. Äkki on mul ka see viirus? Tegelikult ma ei usu. Või noh, kui on, siis on. Teen hommikuti tulikuuma ja raudkülma vee protseduure ja olen 100% veendunud, et tänu sellele on mul tugev immuunsüsteem.

Marko Mäetamm

Mäetamm Marko on kunstnik. Tema töödes leiab kommentaare nii ta isiklikule elule kõige intiimsemal tasandil kui ka teda puudutavatele-mõjutavatele sündmustele meid ümbritsevas ühiskonnas laiemalt. Marko kirjutab ja joonistab Edasile sellest, mis tundub tema arvates oluline ja mis võiks korda minna ka Edasi lugejatele. Loe artikleid (99)