22-aastase ettevõtja argipäev – Ralf Pagil. Elvis Liivamägi // Vlog

Edasi otsustas heita pilgu ühe tegusa noore ellu. Vaata, milline näeb välja ühe ettevõtliku kinnisvarahaldusega tegeleva noore argipäev, millised on väljakutsed, kuidas nendega toime tulla.

Ralf Pagil on 22-aastane ettevõtja. Olles töötanud varasemalt mitmetel ametikohtadel, muuhulgas baarmani ja kinnisvaramaaklerina, otsustas ta proovida midagi uut. Ettevõtte Halduskuningas OÜ lõi ta 2 aastat tagasi ja see tegeleb kinnisvarahalduse-, hooldusega, erinevate puhastustöödega ning raamatupidamisega.

Halduskuninga partnerite hulka kuuluvad näiteks Hektor Light, Levier, Artik Ehitus, Salon+, Wolfprint, Kummiproff, Puhastusimport, Scavolini ja Sunship.

Ralf Pagil

Elvis Liivamägi

Elvis Liivamägi

Elvis Liivamägi on IT-spetsialist ja meediamaniakk, kes loob foto- ja videosisu siin- ja sealpool maailma. Tegeleb hobina erinevate meelelahutusürituste korraldamisega, haldab brändide sotsiaalmeediat ja miksib aktiivset linnaelu enam, kui mõne reisiga aastas. Elvis hoolitseb, et Edasisse jõuaks noorte elu, action ja mõtteviis. Kui sul on põnevaid ideid või midagi lahedat näidata, siis hõika julgelt e.liivamagi@hotmail.com Loe artikleid (67)