Adam Grant: rahulolematus tööl võib viia järgmise läbimurdeni

Frustratsioon on tunne, mis tekib siis, kui miski takistab meil oma eesmärke täita. | Foto: Unsplash.com

2000. aastal oli Pixar jõudnud täiesti tippu. Viis aastat varem oli linastunud “Toy Story”, mis oli esimene arvutiga animeeritud menufilm kinolinal. Kolm aastat hiljem tõi Pixar välja kriitikute poolehoiu pälvinud animafilmi “A Bug’s Life” (“Putukalugu”) ja 1999. aastal linastunud “Toy Story 2” oli aasta populaarseim animafilm.

Selleks et mitte loorberitele puhkama jääda, palkasid stuudio asutajad Steve Jobs ja Ed Catmull esimese ettevõttevälise režissööri Brad Birdi, et ta tooks ettevõttesse muutust. Härra Birdi viimane film “Iron Giant” oli rahalises mõttes läbi kukkunud, ja kui ta esitles Pixarile oma uue filmi ideed, öeldi talle, et see ei saa kunagi teoks: selle animeerimine võtaks 10 aastat ja läheks maksma 500 miljonit dollarit.

Adam Grant

Adam Grant

Adam Grant on Whartoni ärikooli professor ja mitme New York Times' i bestselleri autor. Tema raamatuid on tõlgitud 35 keelde ja ta on valitud maailma 25 mõjukama juhtimismõtleja hulka. Tal on doktorikraad organisatsioonipsühholoogias. Edasi avaldab autori loal tema juhtimismõtteid ja artikleid. Loe artikleid (29)