Raamatusoovitusi: uut kirjandust, romaane, lastele

Raamat on alati hea kaaslane, aga seejuures on küsimuseks, mida lugeda, sest kirjandust on palju. Alljärgnevalt vahendame lugejatele valikut Postimehe Kirjastuse erinevatest raamatutest ja žanritest, mida soovitab kirjastuse juht ja Edasi kaasautor Eia Uus. Häid ideid peaks leidma erinevas vanuses lugejad. Julgeme soovitada ka Eia enda värsket romaani “Tüdrukune”, mille käsikiri võitis 2019. aasta romaanivõistlusel kolmanda preemia.

Õnnelik prints.

Õnnelik prints
Autor Taavi Jakobson

On see isemoodi armastusromaan või rafineeritud psühholoogiline õuduslugu? Lugeja ees rullub lahti väikese poisi hing, maailm ja kasvamise lugu varasest lapsepõlvest tööea alguseni, kus kesksel kohal on piirideta emaarmastus. Aja möödudes hakkavad ilmnema sünged perekonnasaladused, mis panevad mõtlema, kui hästi me oma lähedasi ja iseennast üldse tunneme.

Eia Uus

Eia Uus on kirjanik ja ajakirjanik. Ta on avaldanud viis romaani, reisikirju, jutte, luuletusi ja viimati raamatu "Kirjad Buenos Airesest". Ta on elanud Tais, Kanadas, Prantsusmaal, Hiinas ja Argentinas. Loe artikleid (19)