Mart Kase: ära karda Eesti ilma, karda kolle

2018. aasta november - ilusate loojangute kuu; 2019. aasta novembril päikest pole, on soe muda. I Foto: Mart Kase

Ühel õhtul oli nii, et õhtuse lüpsi ajal oli mul äkki tunne, et keegi suuremate võimetega inimene hakkas minu energiat imema, väga tugevalt pumpas. Mina, vana isehakanud šamaan, jäin rahulikuks ja teadsin, mis teha. Neelatasin väga järsku, see lööb ta energiatõmbe sassi. Ning siis tuleb hästi paks müts pähe panna, et ta enam nii lihtsalt ligi ei pääseks. Tõin toast läkiläki ja surusin pähe. Seekord läks õnneks.

Hiljem, kui toas oma tütrele Annale seda lugu rääkisin, oskas ta selle loo ühe lausega edasi rääkida nii: “Pikk koletis ründas issit, aga issi neelas ta alla.”

See kõik oli veel naljakas, aga kui selle eelneva loo Facebooki kirjutasin, siis energiavampiir luges seda ja pani uuesti oma kombitsad hetkeks tööle. Ta tuletas mulle meelde, et jälgib mind ja pean oma energiat hoidma. Ma pean sööma D-vitamiini, jooma suures koguses vett ja katsuma minna magama võimalikult vara.

Mart Kase

Mart Kase elab Valgamaal Karula vallas Kaagjärve külas ning kasvatab oma talus kitsi. Mart on eelnevalt pealinnas töötanud nii teatris kui reklaamiagentuuris, nüüd lihtsalt vajas elu uut väljakutset. Mart kirjutab Edasile, kuidas paistab Eesti elu väljaspool Tallinnat. Mardi taluelust räägib blogi www.metsikelu.ee/blogi. Loe artikleid (131)