Meelis Kubits: Aurora on Armeeniast suurem. Ülestunnistus #50

Järjekorras neljanda Aurora auhinna laureaadiks kuulutati tänavu Mirza Dinnay (vasakult kolmas), Saksamaa, Iraagi ja Süüria vahel liikuv arst kes on Islamiriigi terroristide käest ära toonud 1100 piinatud ja vägistatud naist ning last. I Foto: auroraprize.com

Üks miljon dollarit laureaadile ja 50 tuhat lisaks kahele nominendile. Jerevanis lõppenud Aurora Forumi ürituste sari oli tänavu tavapärasest pikem, programm mitmekülgsem, kestes kokku veidi üle nädala.

“Ülestunnistus” on Meelis Kubitsa iganädalaselt ilmuv artiklisari, mis kirjeldab tema mittetulunduslikku tegevust viimastel aastatel. Lisaks vahelepõiked aktuaalsetel teemadel. Artiklid on täismahus avatud Edasi Eksklusiivi tellijatele. Tere tulemast püsilugejaks!

Meelis Kubits

Meelis Kubits on Kultuuripartnerluse SA juhataja, varasemalt Eesti üks edukamaid suhtekorraldajaid. Viimasel kümnel aastal on ta investeerinud suure hulga ajast ja isiklikest vahendidest erinevatesse tegevustesse, mis mitte ainult ei mahu kultuuridiplomaatia mõiste alla, vaid on seda omal moel laiendanud. Loe artikleid (64)