Telli ja naudi! Edasi tellimiskampaania “Nautimiseks loodud”

Meil on hea meel teatada, et Edasi alustab uue tellimiskampaaniaga “Nautimiseks loodud”. Kampaania peaauhind on JURA kõige uuem, puutetundliku juhtimisega espressomasin E8 ja 3×2 pääset Rahvusooper Estonia esietendusele. Telli Edasi ja sisusta oma aega kvaliteetselt ning … naudi elu!

Edasi pakub alternatiivi neile lugejatele, kes on tähelepanu­majandusest väsinud ning hindavad läbimõeldud ja kallutamata tekste. Meie ambitsioon on teha Eesti parimat ajakirja. Sellist, mille sisu ja väljanägemine pakuvad naudingut ning tahtmist seda alles hoida. Tutvu väljaande teise numbriga ja kui nähtu/kogetu meeldib, siis kutsume Sind ajakirja tellima. Ühtlasi annaksid selle otsusega ajakirja arendamisele tublisti hoogu! Leiad Edasi ajakirja suurematest lehekioskitest ja kaupluste ajakirjandusletist.

Tellimiskampaanias osalemise tingimused:

 1. Kampaania nimi: “Telli Edasi ja naudi elu!”
 2. Kampaania korraldaja: Edasi.org OÜ (edaspidi “EDASI”), reg.nr 14101874.
 3. Kampaania periood: 07.10.2019–20.11.2019
 4. Kampaania pakkumine: Telli aastaks (4 numbrit kokku 39.60€) Edasi paberajakiri ja osaled auhindade loosimises.
 5. Kampaania auhinnad:
  1. Peaauhind: JURA kõige uuem, puutetundliku juhtimisega espressomasin E8.
  2. Lisaauhinnad: 3×2 pääset Rahvusooper Estonia teisele esietendusele:
   1. 26.01.2020 F. Lehari operett “Krahv Luxemburg”
   2. 29.03.2020 M. Keskleri ballett D. Šostakovitši muusikale “Anna Karenina”
   3. 24.05.2020 G. Verdi ooper “Jeanne d’Arc”
 6. Kampaanias osalemiseks vormista tellimus perioodika tellimiskeskuses tellimine.ee
 7. Auhindade loosimine:
  1. Auhindade loosimisel lähevad arvesse tähtajaks tasutud aastatellimused (hiljemalt kampaaniapakkumise viimane päev, so 20. november k.a.).
  2. Auhindade loosimine toimub kohe pärast kampaania lõppu ja sellest antakse teada Edasi veebilehel, võitjatega võetakse ühendust meili teel.
 8. Kõikide kampaaniaga seotud küsimustega palun pöörduda: hello@edasi.org

Mida ütleksid oma sõbrale, kes pole Edasist midagi kuulnud, miks ta seda ajakirja lugeda võiks? 

 • “Sellepärast, et Edasi on kirjutatud oma peaga mõtlevate inimeste poolt oma peaga mõtlevatele inimestele.” /Kaijo Kuusing, Hawaii Expressi asutaja/
 • “Mulle avaldab muljet selle väljaande võimekus tuua lugejateni just need teemad, mis eristuvad väga selgesti igapäevasest uudisteportaalides ja päevalehtedes ilmuvatest. Artiklid on väga erinevatest valdkondadest, kuid ometi on nad paeluvad kõigile, olenemata erialast ja huvidest.” /Kadi Kibbermann, Edasi 1. tellimiskampaania võitja/