Meelis Kubits: lugeda või mitte, selles on küsimus. Ülestunnistus. #47

Sergei Dovlatovi plakat Vabaduse väljakul. I Foto: Ilmar Saabas, Scanpix

Augusti lõpus toimuvad Dovlatovi päevad on oodatud sündmuseks Tallinna suviste kultuuriürituste kalendris alates 2011. aastast. Jelena Skulskaja, Oliver Loode ja Igor Kotjuh on selle traditsioonilise, pika kirjandusliku nädalalõpu tekkimise ja organiseerimise, Dovlatovi kui just Eesti brändi arendamise eest peamised “vastutajad”. Igaüks omas ajas ja rollis. Dovlatovi tekki sikutavad enda peale päris mitmed rahvad.

Ülestunnistus” on Meelis Kubitsa iganädalaselt ilmuv artiklisari, mis kirjeldab tema mittetulunduslikku tegevust viimastel aastatel. Lisaks vahelepõiked aktuaalsetel teemadel. Artiklid on täismahus avatud Edasi Eksklusiivi tellijatele. Tere tulemast püsilugejaks!

Meelis Kubits

Meelis Kubits on Kultuuripartnerluse SA juhataja, varasemalt Eesti üks edukamaid suhtekorraldajaid. Viimasel kümnel aastal on ta investeerinud suure hulga ajast ja isiklikest vahendidest erinevatesse tegevustesse, mis mitte ainult ei mahu kultuuridiplomaatia mõiste alla, vaid on seda omal moel laiendanud. Loe artikleid (64)