Meelis Kubits: DDT ja RAM. Ülestunnistus #38

Korporatiivpidudel Juri Ševtšuk ja DDT ei mängi. See on vanade rokkarite teada ja tuntud põhimõte, mida siiski aegajalt kutsujate poolt testitakse.

“Ülestunnistus” on Meelis Kubitsa iganädalaselt ilmuv artiklisari, mis kirjeldab tema mittetulunduslikku tegevust viimastel aastatel. Lisaks vahelepõiked aktuaalsetel teemadel. Artiklid on täismahus avatud Edasi Eksklusiivi tellijatele. Tere tulemast püsilugejaks!

„Meil on ainult omad inimesed, nad ostavad samuti pileteid ja see ei ole klassikaline korporatiiv“, üritasin grupi mänedžeri veenda. 2013. aasta suvel oli DDT inimestega Jerevanis tekkinud hea kontakt ja surusin 15 kuud hiljem, 2014. aasta sügisel eelkõige Armeenia emotsioonile. Arsens, lätlasest DDT grupi direktor oli resoluutne, “Juri Julianovitšhi ei ole mõtet sel teemal isegi tülitada. Teed piletitega ürituse rahvale, millest on kõigil fännidel võimalik osa saada, oleme kohal nagu viis kopikat”.

Meelis Kubits

Meelis Kubits on Kultuuripartnerluse SA juhataja, varasemalt Eesti üks edukamaid suhtekorraldajaid. Viimasel kümnel aastal on ta investeerinud suure hulga ajast ja isiklikest vahendidest erinevatesse tegevustesse, mis mitte ainult ei mahu kultuuridiplomaatia mõiste alla, vaid on seda omal moel laiendanud. Loe artikleid (64)