Indrek Kuus: noobel ajaraisk

Konverentsid, sümpoosiumid, seletuskirjad, koosolekud, kooskõlastused jne. Huvitav, millal inimesed mõistavad, et selliseid asju võiks kordades vähem olla. I Foto: Unsplash

Mehed ja naised ärkavad hommikul Eestimaa pealinnas Tallinnas üles, söövad ja käivad pesus. Viigivad ja viksivad lipsud ning triigivad kleidid, välja valivad prossid ja keed. Lähevad tööle ja mõtlevad, et üks töö oleks teha, arutaks midagi konverentsil.

ERR teadaandest võime lugeda: “MTÜ Ühiskonnauuringute Instituudi korraldatud ühiskondlik-poliitilisel seminaril arutati teemal “Kuidas kokku lappida katki läinud ühiskond?”, mille osalised ei soovinudki kokkuleppele jõuda.”

Mul üks sõber helistas ka, et tulgu ma kohale, pärast olevat saada veini ja suupisteid. Tundsin, et ühiskond on lõhenenud, süda rebenes rinnas ja saatsin ta sõbralikult potilaadale ning kujutasin ette, kuidas tal oleks targem teetöid teha või vanureid abistada. Nali muidugi.

Indrek Kuus

Indrek Kuus on töötanud 25 aastat ajakirjanduses. Hetkel teeb ta toimetajatööd rahvusringhäälingu uudisteportaalis. Ta leiab, et olgugi elu on tüütu ja keeruline, tasub seda võtta lihtsalt ja rõõmsalt. Loe artikleid (3)