Katrin Saali Saul: kuidas viia läbi püsisuhtesse võtmise intervjuu

Parim viis õppida oma partnerit tundma, on sattuda temaga võimalikult paljudesse keerulistesse olukordadesse.| Foto: Unspash.com

Pereterapeudid muigavad, et tore oleks, kui inimesed enne kooselu alustamist ikka tuttavaks ka saaksid. Aga ega see teisest inimesest aru saamine lihtne ju pole, sest alguses ähmastab me selget nägemist romantilise faasi udu ja kehas möllu tekitavad hormoonid.

Kuidas vältida suhtesse sattumist inimesega, kes osutub hiljem hoolimatuks, lihtsalt sobimatuks või lausa vägivaldseks? Kuidas inimest tundma õppida?

Tööintervjuu küsimustik

See pole kindlasti lõplik ja ammendav, näitab vaid suuna kätte. Neid küsimusi ei peaks ühe päeva jooksul välja tulistama, sellisel juhul pageb iga mõistlik inimene. Arukas oleks küsimused laiali jagada pikema perioodi peale. Üldse oleks väga põnev see intervjuu läbi teha iga mõne aasta tagant ja vaadata, kuidas vastused muutuvad. Ja nad muutuvad elu jooksul – see on kindel.

Täispikkuses saavad tasulisi artikleid lugeda püsitellijad.

Aita luua innustavat ja harivat keskkonda!
Artiklite lugemiseks loo EDASI.org lugejakonto ja tee PÜSIMAKSE PANGAS 5€/kuus.
Teine võimalus on ZLICK mikromakseteenus, kus makse toimub mobiiltelefoni teel.

Häid lugemiselamusi!

 

Katrin Saali Saul

Katrin Saali Saul

Katrin Saali Saul on pereterapeut ja Vikerraadio psühholoogia-alase saate „Peresaade“ autor ja saatejuht. Oma kolumnides uurib ja kirjeldab suhteid, nende toimimise ja mittetoimimise seaduspärasusi. Tema sulest on ilmunud kolm raamatut: "Naiseks olemise kunst. Avasta oma naiselik vägi läbi arhetüüpide maagilise maailma" (2015), kirjanduskonkursi BestSeller aimekirjanduse kategooria võidutöö "Eluterve kärgpere käsiraamat"(2016) ja logiraamat „Aasta eredad hetked“ (2017). Loe artikleid (26)